• NTV

    VI/24
    01:35 - 02:50
    "Романтик эмч Ким са бу" ОАК 2.14
  • TV9

    VI/24
    05:25 - 07:00
    "Сарны гөлөг" МУСК
  • ETV HD

    VI/24
    06:45 - 07:40
    Баримтат кино
  • NTV

    VI/24
    06:50 - 07:40
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 17,18
  • Eco Channel

    VI/24
    07:00 - 07:32
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    VI/24
    07:05 - 08:15
    "Хувь заяаны тохиол" ОАК 27, 28-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/24
    07:10 - 07:25
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.8-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/24
    07:25 - 07:50
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 1.9,10-р анги
  • TV8

    VI/24
    07:30 - 08:00
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 39-р анги
  • TV5

    VI/24
    07:40 - 09:00
    "Амдралын тойрог"13-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/24
    07:50 - 08:00
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.25-р анги
  • UBS-1

    VI/24
    08:00 - 08:30
    "Хобби" баримтат кино
  • NTN

    VI/24
    08:02 - 08:27
    "Эргүүлийн багийнхан" хүүхэлдэйн кино 9-р анги /3+/
  • NTV

    VI/24
    08:10 - 08:35
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.14,15
  • Боловсрол ТВ

    VI/24
    08:10 - 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.6-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/24
    08:20 - 09:05
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.10,11-р анги
  • TV9

    VI/24
    08:30 - 08:57
    "Тамын метр квадрат" баримтат кино
  • Сүлд ТВ

    VI/24
    08:30 - 09:00
    Гуталт муурын адал явдал Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 4-р анги
  • Star TV

    VI/24
    08:30 - 09:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 29,30-р анги
  • SBN

    VI/24
    08:30 - 09:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • NTV

    VI/24
    08:35 - 09:05
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.46,47
  • ETV HD

    VI/24
    08:40 - 09:25
    "Хавар хайр" уран сайхны кино 19-р анги /давталт/
  • Central TV

    VI/24
    09:00 - 10:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-3,4-р анги
  • TV8

    VI/24
    09:00 - 10:00
    "Гадны хүн" ОАУСК S3 9-р анги /давталт/
  • Сүлд ТВ

    VI/24
    09:00 - 09:50
    Ром Олон ангит уран сайхны кино 2-р бүлгийн 5-р анги /давталт/
  • TV7

    VI/24
    09:00 - 09:15
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 31, 32 -р анги
  • TM

    VI/24
    09:00 - 09:55
    "Ланяа бичээс" ОАК 3-р анги
  • МҮОНТ

    VI/24
    09:00 - 10:30
    “Эгч дүүс” Уран сайхны кино 5.6-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    VI/24
    09:00 - 09:50
    “Гэрлийн гайхамшиг” баримтат кино 3-р хэсэг
  • Боловсрол ТВ

    VI/24
    09:05 - 09:30
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 3.2-р анги
  • NTN

    VI/24
    09:10 - 09:30
    Кино бидний амьдралд
  • TV7

    VI/24
    09:15 - 11:00
    "Цагаан толгойн алуурчин" УСК
  • TV9

    VI/24
    09:30 - 09:55
    "Миа бид 2" хүүхэлдэйн киноны 28-р анги
  • Royal HD

    VI/24
    09:30 - 10:20
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 38-р анги
  • NTN

    VI/24
    09:30 - 11:00
    “Фү Яаогийн домог” ХОАУСК 5, 6-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/24
    09:30 - 10:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.12,13-р анги
  • NTV

    VI/24
    09:40 - 11:00
    "Романтик эмч Ким са бу" ОАК 2.14
  • MovieBox

    VI/24
    09:50 - 11:55
    "Төмөр хүн (Iron Man)" УСК
  • Central TV

    VI/24
    10:00 - 10:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 5-р бүлэг 6-р анги
  • Star TV

    VI/24
    10:00 - 10:50
    "Халуухан ээж" ХОАК 13-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/24
    10:00 - 10:30
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 4-р анги
  • AsianBox

    VI/24
    10:00 - 10:50
    "Хүнд цохилт" ОАК 3-р бүлгийн 77, 78-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    VI/24
    10:10 - 10:35
    “Оскар агаарын бөмбөлгийн нисгэгч” хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/24
    10:10 - 11:25
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 40-р анги
  • UBS-1

    VI/24
    10:25 - 11:00
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /1-р бүлэг 1,2/
  • Central TV

    VI/24
    10:30 - 11:30
    "Хайрын симфони" ХОАК 13-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/24
    10:30 - 11:45
    "Есөн сүүлтийн домог" СОАК 6-р анги
  • MN25

    VI/24
    10:40 - 11:30
    "Гайхамшигт Цох эмэгтэй ба Хар муур" ОА хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    VI/24
    11:00 - 12:10
    “Эрт нахиалсан сарнай” олон ангит уран сайхны кино 9-р анги
  • UBS-1

    VI/24
    11:35 - 12:30
    "Нарны аялгуу" олон ангит кино /5/
  • Eco Channel

    VI/24
    11:35 - 12:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • TV7

    VI/24
    11:40 - 12:30
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 24-р анги
  • NTV

    VI/24
    11:45 - 12:55
    "Нууц цэцэрлэг" ОАК 15
  • Монгол ТВ

    VI/24
    11:45 - 12:00
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино 19-21-р анги
  • МҮОНТ

    VI/24
    11:50 - 12:40
    “Тайга” Хүүхэлдэйн кино 7.8-р анги
  • MovieBox

    VI/24
    11:55 - 14:20
    "Ахмад Америк: Өвлийн цэрэг (Captain America: The Winter Soldier)" УСК
  • Eco Channel

    VI/24
    12:00 - 12:30
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • AsianBox

    VI/24
    12:00 - 13:20
    "Алис" ОАК 3-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/24
    12:10 - 13:05
    "Гранд зочид буудал" 2.13,14-р анги
  • TV7

    VI/24
    12:30 - 12:45
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 31, 32 -р анги
  • TV9

    VI/24
    12:35 - 12:50
    "Тобот" хүүхэлдэйн киноны 1-р анги
  • UBS-1

    VI/24
    12:45 - 13:45
    "Жульбарс" олон ангит кино /4/
  • TV9

    VI/24
    13:00 - 14:00
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАУСК, 14-р анги
  • MN25

    VI/24
    13:00 - 14:10
    "Мессингийн шавь" ОАК 12-р анги
  • NTN

    VI/24
    13:15 - 13:30
    Кино бидний амьдралд
  • AsianBox

    VI/24
    13:20 - 15:00
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 69, 70-р анги
  • TV8

    VI/24
    13:25 - 13:50
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 40-р анги
  • NTN

    VI/24
    13:30 - 13:55
    Эргүүлийн багийнхан хүүхэлдэйн кино 9-р анги /3+/
  • UBS-1

    VI/24
    13:45 - 14:00
    "Гэр бүлийн хөрөг" богино хэмжээний кино
  • Mонголын Мэдээ

    VI/24
    13:55 - 14:50
    “Нэр нь үл мэдэгдэх цэрэг” баримтат кино
  • Star TV

    VI/24
    14:00 - 15:00
    "Гэрч" ОАК 53-р анги
  • UBS-1

    VI/24
    14:10 - 15:35
    "Хайрын рекорд" Монголын уран сайхны кино
  • MovieBox

    VI/24
    14:20 - 16:00
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.11,12-р анги)
  • NTV

    VI/24
    14:25 - 15:00
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.46,47
  • Central TV

    VI/24
    14:30 - 15:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-3,4-р анги
  • SBN

    VI/24
    14:30 - 15:30
    Гудамжны хууль ОАК 7 /давталт/
  • Монгол ТВ

    VI/24
    14:55 - 16:00
    "Бугсү эргэж ирсэн нь" СОАК 1-р анги
  • NTV

    VI/24
    15:00 - 16:35
    "Хүүхэд бүхэн эрхэм" УСК 1
  • Eco Channel

    VI/24
    15:00 - 16:00
    "Владимир Путин" Баримтат кино
  • AsianBox

    VI/24
    15:00 - 17:20
    "Аварга загас" ОАК 7, 8-р анги
  • Star TV

    VI/24
    15:30 - 17:00
    Жаргал даахгүйн зовлон МУСК
  • MN25

    VI/24
    15:30 - 16:10
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • TV9

    VI/24
    15:40 - 18:00
    "Залуу нас" УСК
  • Central TV

    VI/24
    16:00 - 16:55
    "Хайрын симфони" ХОАК 14-р анги
  • MovieBox

    VI/24
    16:00 - 17:40
    "Хятад бүсгүй (China Girl)" УСК
  • МҮОНТ

    VI/24
    16:00 - 17:30
    “Үлгэр дууссан хойно” Монголын уран сайхны кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/24
    16:10 - 17:00
    "Анхны хайр" ОАК 26-р анги
  • MN25

    VI/24
    16:10 - 17:00
    "Хаадын нутаг" ОАК 110-р анги
  • UBS-1

    VI/24
    16:35 - 16:50
    "Консуни" Хүүхэлдэйн кино /31,32/
  • NTV

    VI/24
    16:35 - 17:30
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 17,18
  • Mонголын Мэдээ

    VI/24
    16:45 - 17:30
    Дурсамж: “Цогт тайж-40” киноны уран бүтээлчид оролцов /1993 он/
  • Central TV

    VI/24
    16:55 - 17:30
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 2-р анги
  • SBN

    VI/24
    17:00 - 17:30
    Хүүхэлдэйн кино /давталт/
  • MN25

    VI/24
    17:00 - 17:50
    "Гайхамшигт Цох эмэгтэй ба Хар муур" ОА хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • NTN

    VI/24
    17:10 - 17:20
    Кино бидний амьдралд
  • NTN

    VI/24
    17:20 - 18:40
    "Баасан гараг" МУСК
  • NTV

    VI/24
    17:30 - 17:50
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.46
  • AsianBox

    VI/24
    17:30 - 19:00
    "Хувь заяаны тохиол" ОАК 29, 30-р анги
  • TV7

    VI/24
    17:45 - 18:00
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • Central TV

    VI/24
    18:00 - 18:30
    Евро 2020-Хүрэх зам 4-р анги
  • SPS National

    VI/24
    18:00 - 19:00
    "Man in the middle №2" Баримтат кино
  • Монгол ТВ

    VI/24
    18:00 - 18:30
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 5-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    VI/24
    18:00 - 18:50
    “Гэрлийн гайхамшиг” баримтат кино 4-р хэсэг
  • Боловсрол ТВ

    VI/24
    18:00 - 18:25
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.12-р анги
  • Star TV

    VI/24
    18:10 - 19:00
    "Халуухан ээж" ХОАК 14-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/24
    18:25 - 18:50
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 3.3-р анги
  • UBS-1

    VI/24
    18:30 - 19:30
    "Нарны аялгуу" олон ангит кино /6/
  • SBN

    VI/24
    18:30 - 19:30
    Кобра ОАК
  • Eco Channel

    VI/24
    18:30 - 19:00
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    VI/24
    18:50 - 19:20
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.14,15-р анги
  • Central TV

    VI/24
    19:00 - 19:25
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 5-р бүлэг 7-р анги
  • Star TV

    VI/24
    19:00 - 19:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 31,32-р анги
  • Eco Channel

    VI/24
    19:00 - 20:00
    "Орос бүтээлчдийн хот" баримтат кино
  • AsianBox

    VI/24
    19:00 - 20:10
    "Хүнд цохилт" ОАК 3-р бүлгийн 79, 80-р анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/24
    19:20 - 20:55
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 41-р анги
  • Central TV

    VI/24
    19:25 - 20:00
    "Гурван найз" ОАУСК 34-р анги
  • TV5

    VI/24
    19:30 - 20:45
    "Амдралын тойрог" 14-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • MovieBox

    VI/24
    19:30 - 20:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.13-р анги)
  • Монгол ТВ

    VI/24
    19:30 - 20:55
    "Есөн сүүлтийн домог" СОАК 7-р анги
  • ETV HD

    VI/24
    19:30 - 20:30
    "Хавар хайр" уран сайхны кино 20-р анги
  • NTN

    VI/24
    19:35 - 20:00
    Эргүүлийн багийнхан хүүхэлдэйн кино 9-р анги /3+/
  • TV7

    VI/24
    19:45 - 20:00
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    VI/24
    19:50 - 21:00
    “Эрт нахиалсан сарнай” олон ангит уран сайхны кино 10-р анги
  • TV7

    VI/24
    20:00 - 20:50
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 25-р анги
  • Eco Channel

    VI/24
    20:00 - 20:45
    "Овжин охид " ОАК
  • Dream

    VI/24
    20:00 - 20:35
    Миний бяцхан одой морь-Киноны ид шид
  • NTV

    VI/24
    20:05 - 21:45
    "Романтик эмч Ким са бу" ОАК 2.15
  • AsianBox

    VI/24
    20:10 - 21:40
    "Алис" ОАК 4-р анги
  • MN25

    VI/24
    20:10 - 21:15
    "Мессингийн шавь" ОАК 13-р анги
  • UBS-1

    VI/24
    20:30 - 21:40
    "Жульбарс" олон ангит кино /5/
  • MovieBox

    VI/24
    20:30 - 22:50
    "Галактикийн хамгаалагчид (Guardians of the Galaxy)" УСК
  • Central TV

    VI/24
    21:00 - 00:00
    "Парадисо" кино нэвтрүүлэг
  • Mонголын Мэдээ

    VI/24
    21:00 - 22:00
    “Тусгаар тогтнолын товчоон” баримтат кино 2-р бүлгийн 7,8-р анги
  • NTN

    VI/24
    21:20 - 22:48
    “Фү Яаогийн домог” ХОАУСК 7, 8-р анги
  • TV9

    VI/24
    21:30 - 22:55
    “Тэрбумтны хүү” ОАУСК, 4-р анги
  • TM

    VI/24
    21:30 - 22:30
    "Ланяа бичээс" ОАК 4-р анги
  • SBN

    VI/24
    21:30 - 22:30
    Гудамжны хууль ОАК 8
  • AsianBox

    VI/24
    21:40 - 23:40
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 71, 72-р анги
  • TV8

    VI/24
    22:00 - 23:15
    "Гадны хүн" ОАУСК S3 10-р анги
  • Star TV

    VI/24
    22:00 - 23:00
    "Гэрч" ОАК 54-р анги
  • Royal HD

    VI/24
    22:00 - 22:55
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 39-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/24
    22:00 - 00:00
    "Дурлалын гэмт хэрэг" МУСК
  • МҮОНТ

    VI/24
    22:00 - 23:30
    “Эгч дүүс” Уран сайхны кино 7.8-р анги
  • Eco Channel

    VI/24
    22:00 - 23:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК
  • Dream

    VI/24
    22:00 - 23:00
    Доктор хэн VIII тусгай анги
  • Боловсрол ТВ

    VI/24
    22:00 - 23:00
    "Гранд зочид буудал" 2.15,16-р анги
  • ETV HD

    VI/24
    22:10 - 00:00
    Монголын уран сайхны кино
  • Сүлд ТВ

    VI/24
    22:30 - 23:25
    Ром Олон ангит уран сайхны кино 2-р бүлгийн 6-р анги
  • SBN

    VI/24
    22:30 - 23:30
    Кобра ОАК /давталт/
  • TV7

    VI/24
    22:45 - 00:35
    "211" УСК
  • MovieBox

    VI/24
    22:50 - 01:00
    "Тулаанч (The Fighter)" УСК
  • Star TV

    VI/24
    23:00 - 00:00
    Киносутра 4-р анги
  • Eco Channel

    VI/24
    23:00 - 00:45
    "Би чамд хайртай " МУСК
  • Боловсрол ТВ

    VI/24
    23:00 - 00:00
    "Анхны хайр" ОАК 27-р анги
  • UBS-1

    VI/24
    23:05 - 00:15
    "Хүүхэлдэй" Монголын уран сайхны кино
  • TM

    VI/24
    23:20 - 08:00
    "Хоньчин Найдан" МУСК
  • NTN

    VI/24
    23:30 - 01:00
    "Хүсэл" МУСК
  • AsianBox

    VI/24
    23:40 - 00:20
    "Хүнд цохилт" ОАК 3-р бүлгийн 79, 80-р анги
  • MN25

    VI/24
    23:40 - 00:30
    "Хаадын нутаг" ОАК 111-р анги
  • TV9

    VI/24
    00:00 - 01:00
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАУСК, 14-р анги
  • NTV

    VI/24
    00:00 - 01:10
    "Нууц цэцэрлэг" ОАК 15
  • AsianBox

    VI/24
    00:20 - 01:40
    "Алис" ОАК 4-р анги
  • Монгол ТВ

    VI/24
    00:30 - 01:20
    "Хувь тавилан" МОАК 84-р анги
  • MovieBox

    VI/24
    01:00 - 02:35
    "Хорио (Lockout)" УСК
  • AsianBox

    VI/24
    01:40 - 07:00
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 71, 72-р анги
  • MovieBox

    VI/24
    04:10 - 04:55
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.13-р анги)
  • MovieBox

    VI/24
    04:55 - 06:55
    "Галактикийн хамгаалагчид (Guardians of the Galaxy)" УСК
  • MovieBox

    VI/24
    06:55 - 08:50
    "Тулаанч (The Fighter)" УСК

Олон Саналтай

VI/2420:30

MovieBox

"Галактикийн хамгаалагчид (Guardians of the Galaxy)" УСК

VI/2400:00

Central TV

Эфир завсарласан

VI/2408:30

SPS Prime

NBA (Шууд): Атланта - Милуоки Плэй-Офф Тоглолт №1