06-23

  • 05:25
    "Код" МУСК
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:25
    Дорнын зурлага
  • 08:30
    "Филипиний үхмэл алт" баримтат кино
  • 08:57
    Цаг агаар
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Миа бид 2" хүүхэлдэйн киноны 27-р анги
  • 09:55
    ТВ зар 151918
  • 10:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:30
    "Хэлэлцүүлэг" шууд нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 12:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн киноны 42,43-р анги
  • 12:50
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАУСК, 13-р анги
  • 14:00
    "Тоо юу, сүлд үү?" аяллын нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    Хурдан морины уралдааны тойм
  • 15:35
    "Үзэсгэлэнт сэлбэ" нэвтрүүлэг
  • 16:15
    "Цагаан хуй-1" УСК
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Спортын эргэн тойронд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Ярилцъя л даа” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Тэрбумтны хүү” ОАУСК, 3-р анги
  • 22:55
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАУСК, 13-р анги
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:20
    Эфир завсарлага

06-24

  • 05:25
    "Сарны гөлөг" МУСК
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:25
    Дорнын зурлага
  • 08:30
    "Тамын метр квадрат" баримтат кино
  • 08:57
    Цаг агаар
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Миа бид 2" хүүхэлдэйн киноны 28-р анги
  • 09:55
    ТВ зар 151918
  • 10:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:30
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 12:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 12:25
    K-pop хөгжмийн цаг
  • 12:35
    "Тобот" хүүхэлдэйн киноны 1-р анги
  • 12:50
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАУСК, 14-р анги
  • 14:00
    "Тоо юу, сүлд үү?" аяллын нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    Хурдан морины уралдааны тойм
  • 15:40
    "Залуу нас" УСК
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Хэлэлцүүлэг" шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Тэрбумтны хүү” ОАУСК, 4-р анги
  • 22:55
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАУСК, 14-р анги
  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:20
    Эфир завсарлага

06-25

  • 05:30
    "Би ээж болмоор байна" МУСК
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:25
    Дорнын зурлага
  • 08:30
    "Буцаад хүйсээ солиулмаар байна" баримтат кино
  • 08:57
    Цаг агаар
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Миа бид 2" хүүхэлдэйн киноны 29-р анги
  • 09:55
    ТВ зар 151918
  • 10:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:30
    "Хэлэлцүүлэг" шууд нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Тобот" хүүхэлдэйн киноны 2-р анги
  • 13:00
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАУСК, 15-р анги
  • 14:00
    "Тоо юу, сүлд үү?" аяллын нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    "Эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Үнс" УСК
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Спортын эргэн тойронд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хүний ДНК" баримтат кино
  • 21:30
    “Тэрбумтны хүү” ОАУСК, 5-р анги
  • 22:55
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАУСК, 15-р анги
  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:20
    Эфир завсарлага

06-26

  • 05:55
    "Приусны босс" МУСК
  • 07:25
    Дорнын зурлага
  • 07:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Теле концерт
  • 10:30
    "Эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:20
    "Shimizu cook time" нэвтрүүлэг
  • 11:35
    "Simple talk" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Гарц" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Тоо юу, сүлд үү?" аяллын нэвтрүүлэг
  • 13:20
    "Хөөрөлдөөн" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Хамгийн сайхан нь" МУСК
  • 15:40
    "Тоо юу, сүлд үү?" аяллын нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Эрдэмт хүн улсын баялаг" нэвтрүүлэг
  • 17:15
    "Токиогоос Токио" спортын хөтөлбөр
  • 18:15
    “AXA” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Тэрбумтны хүү” ОАУСК, 6-р анги
  • 22:55
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:30
    Эфир завсарлага

06-27

  • 06:05
    "Микроны босс" МУСК
  • 07:25
    Дорнын зурлага
  • 07:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Токиогоос Токио" спортын хөтөлбөр
  • 10:40
    "Shimizu cook time" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:20
    "Хошин шог" үзүүлж байна
  • 12:00
    "Анализ" мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    "Хуримын сюрприз" МУСК
  • 14:40
    "Ахмад" УСК
  • 16:20
    "Хүний цаана" МУСК
  • 17:50
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Мөрөөдөл биелдэг юм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 20:30
    "Спорт энэ 7 хоногт" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Бүсгүйчүүд" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Тэрбумтны хүү” ОАУСК, 7-р анги
  • 22:55
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:30
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

VI/2420:30

MovieBox

"Галактикийн хамгаалагчид (Guardians of the Galaxy)" УСК

VI/2400:00

Central TV

Эфир завсарласан

VI/2422:50

MovieBox

"Тулаанч (The Fighter)" УСК