06-23

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 38-р анги
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Гадны хүн" ОАУСК S3 8-р анги /давталт/
  • 10:05
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Бизнес толь
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес толь
  • 13:25
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 39-р анги
  • 13:50
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    8 music хөгжмийн хөтөлбөр
  • 17:20
    "Токиогоос Токио" спортын хөтөлбөр
  • 18:20
    Бизнес толь
  • 18:45
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 20:25
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "Ухаантай морь" сэтгүүлийн 10 жилийн ойн нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гадны хүн" ОАУСК S3 9-р анги
  • 23:15
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:45
    Эфир хаана

06-24

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 39-р анги
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    "Ухаантай морь" сэтгүүлийн 10 жилийн ойн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Гадны хүн" ОАУСК S3 9-р анги /давталт/
  • 10:00
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Монголын гайхамшиг" өгүүлэмж
  • 10:35
    Бизнес толь
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес толь
  • 13:25
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 40-р анги
  • 13:50
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Токиогоос Токио" спортын хөтөлбөр
  • 18:00
    8 music хөгжмийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Бизнес толь
  • 18:45
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Экологийн цаг" сурвалжилга Уран
  • 21:05
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гадны хүн" ОАУСК S3 10-р анги
  • 23:15
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:45
    Эфир хаана

06-25

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 40-р анги
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Гадны хүн" ОАУСК S3 10-р анги /давталт/
  • 10:00
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес толь
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес толь
  • 13:25
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 41-р анги
  • 13:50
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 17:50
    "Экологийн цаг" сурвалжилга Уран
  • 18:20
    Бизнес толь
  • 18:45
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "Ухаантай морь" сэтгүүлийн 10 жилийн ойн нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гадны хүн" ОАУСК S3 11-р анги
  • 23:20
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:50
    Эфир хаана

06-26

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 37-39-р анги
  • 09:30
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Ухаантай морь" сэтгүүлийн 10 жилийн ойн нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Гадны хүн" ОАУСК S3 7-8-р анги /давталт/
  • 14:50
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Гадны хүн" ОАУСК S3 9-р анги /давталт/
  • 18:05
    8 music хөгжмийн хөтөлбөр
  • 18:15
    "Улаачдын цаг" нэвтрүүлэг Улаач Д.Билгүүдэй
  • 18:45
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 20:00
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "РОКИТ" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр-6
  • 21:30
    "Токиогоос Токио" спортын хөтөлбөр
  • 22:50
    "Шуугиан таригч" МУСК
  • 00:50
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 01:20
    Эфир завсарлана

06-27

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 40-41-р анги
  • 09:00
    "РОКИТ" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр-6
  • 10:00
    "Улаачдын цаг" нэвтрүүлэг Улаач Д.Билгүүдэй
  • 10:35
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Гадны хүн" ОАУСК S3 10-11-р анги /давталт/
  • 14:45
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Токиогоос Токио" спортын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Ухаант морь" сэтгүүлийн 10 жилийн ойн шууд нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 22:50
    "Говь челленж" реалити шоу дугаар-3
  • 00:50
    "Солиот эх" МУСК
  • 02:35
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

VI/2420:30

MovieBox

"Галактикийн хамгаалагчид (Guardians of the Galaxy)" УСК

VI/2400:00

Central TV

Эфир завсарласан

VI/2408:30

SPS Prime

NBA (Шууд): Атланта - Милуоки Плэй-Офф Тоглолт №1