06-23

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 29, 30-р анги
  • 09:15
    "Үнэнч сэтгэл" УСК
  • 11:00
    "Эрүүл мэндийн яам" үзүүлж байна
  • 11:35
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 11:40
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 23-р анги
  • 12:30
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 29, 30-р анги
  • 12:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 13:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 13:15
    "Пикспост" хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 15:35
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 16:00
    "Дархлаа" үзүүлж байна
  • 17:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 17:45
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 18:00
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 18:10
    "1 хувь" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 19:45
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 20:00
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 24-р анги
  • 20:50
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 21:00
    "1 хувь" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Гайхамшигт хүмүүс" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 22:45
    "Цагаан толгойн алуурчин" УСК
  • 00:35
    TV7 төгсгөл

06-24

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 31, 32 -р анги
  • 09:15
    "Цагаан толгойн алуурчин" УСК
  • 11:00
    "Эрүүл мэндийн яам" үзүүлж байна
  • 11:35
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 11:40
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 24-р анги
  • 12:30
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 31, 32 -р анги
  • 12:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 13:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 13:15
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 13:30
    "Дархлаа" үзүүлж байна
  • 14:30
    И-спорт үзүүлж байна
  • 15:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 15:35
    "1 хувь" нэвтрүүлэг
  • 16:15
    И-спорт үзүүлж байна
  • 17:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 17:45
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 18:00
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 18:10
    "1 хувь" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 19:45
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 20:00
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 25-р анги
  • 20:50
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 21:00
    "1 хувь" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 22:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 22:45
    "211" УСК
  • 00:35
    TV7 төгсгөл

06-25

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 33, 34-р анги
  • 09:15
    "211" УСК
  • 11:00
    "Эрүүл мэндийн яам" үзүүлж байна
  • 11:35
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 11:40
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 25-р анги
  • 12:30
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 33, 34-р анги
  • 12:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 13:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 13:15
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 13:30
    "Colf and Goffee" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 15:35
    "1 хувь" нэвтрүүлэг
  • 16:15
    "Гайхамшигт хүмүүс" үзүүлж байна
  • 17:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 17:45
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 20-р анги
  • 18:00
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 18:10
    "1 хувь" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 19:45
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 20-р анги
  • 20:00
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 26-р анги
  • 20:50
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 21:00
    "1 хувь" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 22:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 22:45
    "Хууралт" УСК
  • 00:35
    TV7 төгсгөл

06-26

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 25, 26, 27, 28 -р анги
  • 09:40
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 10:25
    "Гайхамшигт хүмүүс" үзүүлж байна
  • 11:00
    "Эрүүл мэндийн яам" үзүүлж байна
  • 11:35
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 11:40
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 22, 23, 24 -р анги
  • 14:00
    "Ардчилал ба хүний эрх" хэлэлцүүлэг
  • 14:50
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 15:00
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 25, 26, 27, 28 -р анги
  • 15:40
    "Хууралт" УСК
  • 17:30
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:40
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 16, 17-р анги
  • 18:20
    "1 хувь" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Мэдээллийн хөтөлбөр" тойм үзүүлж байна
  • 20:00
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 27-р анги
  • 20:50
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 16, 17-р анги
  • 21:20
    "1 хувь" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Мэдээллийн хөтөлбөр" тойм үзүүлж байна
  • 23:00
    "Гүйцэтгэгч" УСК
  • 00:50
    TV7 төгсгөл

06-27

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 29, 30, 31, 32, 33 -р анги
  • 09:50
    "Дархлаа" үзүүлж байна
  • 11:00
    "Эрүүл мэндийн яам" үзүүлж байна
  • 11:35
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 11:40
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 29, 30, 31, 32, 33 -р анги
  • 12:30
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 25, 26, 27 -р анги
  • 15:00
    Мэдээллийн хөтөлбөр" тойм үзүүлж байна
  • 16:00
    "Гүйцэтгэгч" УСК
  • 17:50
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 18:00
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 18, 19, 20-р анги
  • 18:40
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 19:00
    Мэдээллийн хөтөлбөр" тойм үзүүлж байна
  • 20:00
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 28-р анги
  • 20:50
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 18, 19, 20-р анги
  • 21:20
    "1 хувь" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Мэдээллийн хөтөлбөр" тойм үзүүлж байна
  • 23:00
    "Хайрын гал тогоо" УСК
  • 00:50
    TV7 төгсгөл

Олон Саналтай

VI/2420:30

MovieBox

"Галактикийн хамгаалагчид (Guardians of the Galaxy)" УСК

VI/2400:00

Central TV

Эфир завсарласан

VI/2422:50

MovieBox

"Тулаанч (The Fighter)" УСК