06-23

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Гуталт муурын адал явдал Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 3-р анги
  • 09:00
    Ром Олон ангит уран сайхны кино 2-р бүлгийн 4-р анги /давталт/
  • 10:00
    Мориор амилсан Монгол заяа- Д.Бадрах МУАУ
  • 10:45
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес хөтөч
  • 13:10
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Нууцлагдсан дайн 2-р хэсэг
  • 14:40
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Сэлэнгэ аймгийн уяачдын баяр
  • 17:00
    Миний Монгол шууд нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 17:50
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Содурлан хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Монгол наадам нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Таны эрүүл мэнд нэвтрүүлэг /давталт/
  • 20:00
    Монголын гэгээ-Д.Эрдэнэбаяр
  • 20:55
    Бизнес хөтөч
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Сувд-Ц.Ариунаа
  • 22:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 22:30
    Ром Олон ангит уран сайхны кино 2-р бүлгийн 5-р анги
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 02:00
    Эфир завсарласан

06-24

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Гуталт муурын адал явдал Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 4-р анги
  • 09:00
    Ром Олон ангит уран сайхны кино 2-р бүлгийн 5-р анги /давталт/
  • 09:50
    Сувд- Ц.Ариунаа
  • 10:55
    Бизнес хөтөч
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес хөтөч
  • 13:10
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Содурлан хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Дэлхийн шилдэг уралдаан
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Говьсүмбэр аймгийн баяр наадам-Азарга, Их нас
  • 16:40
    Эдийн засгийн цаг шууд нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Алтан үеийн дуунууд
  • 17:50
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Үрээ морьд үүрсэх үнэрт арлын төвөргөөн
  • 19:00
    Сүлд-2021 3-р шатанд тэнцсэн оролцогчид
  • 19:20
    Ардчилал ба хүний эрх Хэлэлцүүлэг
  • 20:00
    Сүлд үү, Тоо юу / Палау /
  • 20:45
    Бизнес хөтөч
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Мориор амилсан Монгол заяа-О.Алаг-Уул ААУ
  • 22:30
    Ром Олон ангит уран сайхны кино 2-р бүлгийн 6-р анги
  • 23:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 02:00
    Эфир завсарласан

06-25

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Гуталт муурын адал явдал Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 5-р анги
  • 09:00
    Ром Олон ангит уран сайхны кино 2-р бүлэг 6-р анги /давталт/
  • 09:55
    Бизнес хөтөч
  • 10:00
    Мориор амилсан Монгол заяа- О.Алаг-Уул ААУ
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Түмэн адууны баяр-Адуучин тэмцээн
  • 12:40
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 12:50
    Бизнес хөтөч
  • 13:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Сарны эсрэг тал Баримтат кино
  • 14:40
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Тэрэлжийн залуус ТББ-ын ойн баяр наадам
  • 16:50
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 17:00
    Нээлттэй цаг шууд нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Манай дэлгэцнээ
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 17:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Ухаантай морь сэтгүүлийн 10 жилийн ойн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Монголын гэгээ нэвтрүүлэг-Б.Алтанзаяа
  • 20:25
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 20:45
    Бизнес хөтөч
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Зураг түүх өгүүлнэ-П.Мөрөн ОУСМ
  • 22:30
    Ром Олон ангит уран сайхны кино 2-р бүлгийн 7-р анги
  • 23:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эммануэль 1 Уран сайхны кино
  • 01:35
    Эфир завсарласан

06-26

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Үдшийн үлгэрүүд Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Монголын гэгээ нэвтрүүлэг-Б.Алтанзаяа
  • 10:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Наадмын сорилго барилдаан-2016
  • 13:00
    Ром Олон ангит уран сайхны кино 2-р бүлгийн 3, 4-р анги
  • 15:00
    Таны эрүүл мэнд-Шууд нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Түмэн тэмээний баяр-2019
  • 16:50
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 17:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 17:40
    Бизнес хөтөч
  • 17:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:00
    Сүлд-2021 уралдааны 3-р шатанд тэнцсэн оролцогчид
  • 18:30
    Ухаантай морь сэтгүүлийн 10 жилийн ойн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бэхээр амилсан Бүлээн сэтгэл нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Хурдан морины түүх- Хонгор халзан
  • 20:00
    Сүлд үү, Тоо юу нэвтрүүлэг / Крым /
  • 20:45
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    Хүний заяа нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Кавказад болсон явдал Уран сайхны кино
  • 00:25
    Тоглолтын цаг
  • 02:00
    Эфир завсарласан

06-27

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Хүний заяа нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Дэлхийн алдартнууд нэвтрүүлэг
  • 10:45
    Бизнес хөтөч
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Бэхээр амилсан Бүлээн сэтгэл нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Эрдэнийн эрхи
  • 13:00
    Ром Олон ангит уран сайхны кино 2-р бүлгийн 5, 6, 7-р анги
  • 16:00
    Заамар-2018 Баяр наадам
  • 17:00
    Содурлан Хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Дэлхийн шилдэг уралдаан
  • 17:50
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Сүлд-2021 уралдааны 3-р шатанд тэнцсэн оролцогчид
  • 18:30
    Эдийн засгийн цаг нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 19:10
    Сонирхогчдын клуб-Бүжгийн клуб
  • 19:40
    Алтан үеийн дуунууд
  • 20:00
    Сүлд үү, Тоо юу нэвтрүүлэг / Палау /
  • 20:45
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    Сувд-Ч.Дулмаа
  • 22:30
    Ацаг шүдний зөрөө Монголын Уран сайхны кино
  • 00:10
    Тоглолтын цаг
  • 02:00
    Эфир завсарласан

Олон Саналтай

VI/2420:30

MovieBox

"Галактикийн хамгаалагчид (Guardians of the Galaxy)" УСК

VI/2400:00

Central TV

Эфир завсарласан

VI/2422:50

MovieBox

"Тулаанч (The Fighter)" УСК