06-23

  • 09:05
    "Гэнэтийн зочид" олон ангит кино бүтсэн түүх
  • 09:25
    "Boobies" инээдмийн цуврал (Төрөлт, Чи хуурамч, Солигдсон нь)
  • 11:10
    "Гайхамшигт Халк (The Incredible Hulk)" УСК
  • 13:10
    "Тор: Харанхуй ертөнц (Thor: The Dark World)" УСК
  • 15:10
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.11-р анги)
  • 16:00
    "Ла Ла Ланд (La La Land)" УСК
  • 18:15
    "Boobies" инээдмийн цуврал (Найзын бүс, Гурван худлын дүрэм)
  • 19:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.12-р анги)
  • 20:30
    "Ахмад Америк: Өвлийн цэрэг (Captain America: The Winter Soldier)" УСК
  • 23:00
    "Хятад бүсгүй (China Girl)" УСК
  • 00:50
    "Далайн гүнд (Deepwater Horizon)" УСК
  • 02:30
    "Boobies" инээдмийн цуврал (Найзын бүс, Гурван худлын дүрэм)
  • 03:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.11,12-р анги)
  • 05:00
    "Ахмад Америк: Өвлийн цэрэг (Captain America: The Winter Soldier)" УСК
  • 07:10
    "Хятад бүсгүй (China Girl)" УСК

06-24

  • 08:40
    "Boobies" инээдмийн цуврал (Найзын бүс, Гурван худлын дүрэм)
  • 09:50
    "Төмөр хүн (Iron Man)" УСК
  • 11:55
    "Ахмад Америк: Өвлийн цэрэг (Captain America: The Winter Soldier)" УСК
  • 14:20
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.11,12-р анги)
  • 16:00
    "Хятад бүсгүй (China Girl)" УСК
  • 17:40
    "Boobies" инээдмийн цуврал (Монголд нэг удаа, Үхэшгүй, Хадмын сүнс)
  • 19:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.13-р анги)
  • 20:30
    "Галактикийн хамгаалагчид (Guardians of the Galaxy)" УСК
  • 22:50
    "Тулаанч (The Fighter)" УСК
  • 01:00
    "Хорио (Lockout)" УСК
  • 02:35
    "Boobies" инээдмийн цуврал (Монголд нэг удаа, Үхэшгүй, Хадмын сүнс)
  • 04:10
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.13-р анги)
  • 04:55
    "Галактикийн хамгаалагчид (Guardians of the Galaxy)" УСК
  • 06:55
    "Тулаанч (The Fighter)" УСК

06-25

  • 08:50
    "Boobies" инээдмийн цуврал (Монголд нэг удаа, Үхэшгүй, Хадмын сүнс)
  • 10:35
    "Би, Айрен, Бас би (Me, Myself & Irene)" УСК
  • 12:40
    "Галактикийн хамгаалагчид (Guardians of the Galaxy)" УСК
  • 14:55
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.13-р анги)
  • 15:45
    "Тулаанч (The Fighter)" УСК
  • 17:00
    "Гэнэтийн зочид" олон ангит кино бүтсэн түүх
  • 18:05
    "Boobies" инээдмийн цуврал (Эцэг, Солонгос драм)
  • 19:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.14-р анги)
  • 20:30
    "Өшөө авагчид: Ултроны эрин үе (Avengers: Age of Ultron)" УСК
  • 23:10
    "Сүүлчийн гүнж (The Last Princess)" УСК
  • 01:30
    "Өшөө авагчид (The Avengers)" УСК
  • 03:50
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.14-р анги)
  • 04:40
    "Өшөө авагчид: Ултроны эрин үе (Avengers: Age of Ultron)" УСК
  • 06:55
    "Сүүлчийн гүнж (The Last Princess)" УСК

06-26

  • 09:00
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.13-р анги)
  • 09:55
    "Хятад бүсгүй (China Girl)" УСК
  • 11:40
    "Тулаанч (The Fighter)" УСК
  • 13:50
    "Сүүлчийн гүнж (The Last Princess)" УСК
  • 16:10
    "Ла Ла Ланд (La La Land)" УСК
  • 18:30
    "Хилэнт 8 (The Hateful Eight)" УСК
  • 21:30
    "Хүн шоргоолж (Ant-Man)" УСК
  • 23:45
    "Төмөр хүн 3 (Iron Man 3)" УСК
  • 01:50
    "Тор: Харанхуй ертөнц (Thor: The Dark World)" УСК
  • 03:40
    "Ахмад Америк: Өвлийн цэрэг (Captain America: The Winter Soldier)" УСК
  • 05:50
    "Галактикийн хамгаалагчид (Guardians of the Galaxy)" УСК

06-27

  • 07:50
    "Төмөр хүн 3 (Iron Man 3)" УСК
  • 10:00
    "Тор: Харанхуй ертөнц (Thor: The Dark World)" УСК
  • 12:00
    "Ахмад Америк: Өвлийн цэрэг (Captain America: The Winter Soldier)" УСК
  • 14:20
    "Галактикийн хамгаалагчид (Guardians of the Galaxy)" УСК
  • 16:35
    "Өшөө авагчид: Ултроны эрин үе (Avengers: Age of Ultron)" УСК
  • 19:10
    "Хүн шоргоолж (Ant-Man)" УСК
  • 21:30
    "Ахмад Америк: Иргэний дайн (Captain America: Civil War)" УСК
  • 00:10
    "Тулаанч (The Fighter)" УСК
  • 02:10
    Эфир дуусна.

Олон Саналтай

VI/2420:30

MovieBox

"Галактикийн хамгаалагчид (Guardians of the Galaxy)" УСК

VI/2400:00

Central TV

Эфир завсарласан

VI/2422:50

MovieBox

"Тулаанч (The Fighter)" УСК