06-23

  • 07:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: Нүүдэлчдийн өв соёл: “Монгол сийлбэр”
  • 07:30
    “Эдлэнгийн эзэд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    “Гэрлийн гайхамшиг” баримтат кино 2-р хэсэг
  • 09:50
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Эгэл амьдралын мөр” Засварчин Түвшин Дорноговь аймаг Д.Түвшиндэлгэр /2012 он/
  • 10:20
    Сувилагч тандаа баярлалаа /давталт/
  • 10:40
    “Хуулийн засаглал” Ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг:“Теле уулзалт”Ардын жүжигчин Д.Дамдинсүрэн/1986/
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:40
    “Тусгаар тогтнолын сэргэлт баримтат кино /2011 он/
  • 13:30
    Далай ээжийн хүүрнэл
  • 13:55
    Монголын мэдээ энэ долоо хоногт
  • 14:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Урилга” Гавьяат жүжигчин Л.Лувсан
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:30
    “Хуулийн засаглал” Ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 15:50
    “Дөрвөн урилга” Өмнөговь аймгаас бэлтгэв
  • 17:20
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 17:40
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Эгэл амьдралын мөр” Санаж явбал бүтнэ С.Дагвасүрэн, Н.Алтанзул Багануур дүүрэг /2012 он/
  • 18:10
    Онцгой дуудлага
  • 18:30
    “Бахархал” Гавьяат тамирчин Ж.Нарантунгалаг
  • 19:00
    Цаг агаар
  • 19:10
    “Гэрлийн гайхамшиг” баримтат кино 3-р хэсэг
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Тусгаар тогтнолын товчоон” баримтат кино 2-р бүлгийн 5,6-р анги
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

06-24

  • 07:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс:Нүүдэлчдийн өв соёл: “Монгол уран барилга, сүм дуган”
  • 07:30
    “Эдлэнгийн эзэд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    “Гэрлийн гайхамшиг” баримтат кино 3-р хэсэг
  • 09:50
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Эгэл амьдралын мөр” Санаж явбал бүтнэ С.Дагвасүрэн, Н.Алтанзул Багануур дүүрэг /2012 он/
  • 10:20
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 10:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Уран бүтээлийн хөрөг” Төрийн шагналт, Урлагийн гавьяат зүтгэлтэн, Зохиолч найруулагч Л.Ванганы амьдрал уран бүтээлээс /1990 он/
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:35
    “Бахархал” Гавьяат тамирчин Ж.Нарантунгалаг
  • 13:05
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Бидний нээсэн мань Дагийранз” Ардын жүжигчин Н.Дагийранзын хөрөг нэвтрүүлэг /1995 он/
  • 13:55
    “Нэр нь үл мэдэгдэх цэрэг” баримтат кино
  • 14:50
    Монголын мэдээ энэ долоо хоногт
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:30
    “Ижий аав хоёр минь” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Онцгой дуудлага
  • 16:45
    Дурсамж: “Цогт тайж-40” киноны уран бүтээлчид оролцов /1993 он/
  • 17:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Эгэл амьдралын мөр” Нүүдэл сөрсөн бүсгүй Говь-Алтай аймаг Р.Даариймаа /2013 он/
  • 18:00
    “Гэрлийн гайхамшиг” баримтат кино 4-р хэсэг
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    Хайрлаарай: “108 Мөргөл”
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Тусгаар тогтнолын товчоон” баримтат кино 2-р бүлгийн 7,8-р анги
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

06-25

  • 07:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: Нүүдэлчдийн өв соёл: “Нутгийн чулуу”
  • 07:35
    Өрхийн санхүүгийн боловсрол
  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Эгэл амьдралын мөр” Нүүдэл сөрсөн бүсгүй Говь-Алтай аймаг Р.Даариймаа /2013 он/
  • 09:30
    Их Нацагдорж: “Гүн галуутайн гэгээ” 1-р анги /2009 он/
  • 10:30
    Архангай аймгийн угсаатны зүйн музей
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Монгол Улсын Ерөнхийлөгчийн тангараг өргөх ёслол /шууд/
  • 13:30
    Цаг агаар
  • 13:40
    “Гэгээн үдэш” ток шоу: Ардын жүжигчин, Төрийн шагналт, Эрдэмтэн зохиолч, орчуулагч Э.Оюун
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:30
    “Их үйлсийн манлайлагчид” баримтат кино
  • 16:35
    “Ойрадын баясал” Дөрвөд, Хотон, Баяд язгуур урлагийн тухай /2005 он/
  • 17:30
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 17:50
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Эгэл амьдралын мөр” Учрах ёсгүй амьдрал Хөвсгөл аймаг Т.Оюунчимэг 2012 он
  • 18:25
    Цаг агаар
  • 18:30
    Их Нацагдорж “Азгүй цагаан хун” 2-р анги /2009 он/
  • 19:30
    “Бахархал” Шигшээ багийн хамгаалагч, Олон улсын хэмжээний мастер Б.Болдбаатар
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Ковидгүй Монголын төлөө
  • 21:20
    “Тусгаар тогтнолын товчоон” баримтат кино 2-р бүлгийн 9,10-р анги
  • 22:35
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:35
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:40
    Эфир завсарлав.

06-26

  • 07:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: Нүүдэлчдийн өв соёл: “Төмөр урлал”
  • 07:35
    “Бахархал” Шигшээ багийн хамгаалагч, Олон улсын хэмжээний мастер Б.Болдбаатар
  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Эгэл амьдралын мөр” Учрах ёсгүй амьдрал Хөвсгөл аймаг Т.Оюунчимэг 2012 он
  • 09:35
    Их Нацагдорж: “Он цагийн ширвалт” 3-р анги /2009 он/
  • 10:35
    Онцгой дуудлага
  • 10:50
    Зураглал
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Спорт таны амралтанд: “БАХА-150” 2019 авто машины ралли уралдаанаас
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:40
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 13:00
    “Луврын музейгээр аялцгаая” баримтат кино
  • 14:10
    Ковидгүй Монголын төлөө
  • 14:30
    “Зогсошгүй” Хөгжмийн зохиолч, Хөсөгтөн хамтлагийн ахлагч Д.Ариунболд
  • 15:10
    “Хайрлахын учир: 21-р зууны эцэг эхчүүд” Баримтат кино 1-р хэсэг
  • 16:00
    Мэдээ /давталт/
  • 16:30
    Их Нацагдорж: “Хар гэрийн мөчлөг” 4-р анги /2009 он/
  • 17:30
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 18:00
    Явлаа, Ирлээ
  • 18:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Эгэл амьдралын мөр” Сэтгэлийн дэм Б.Бямбаа Чингэлтэй дүүрэг /2012 он/
  • 18:40
    Цаг агаар
  • 18:50
    Тэг цэг: “Хос аз” ХХК-ийн захирал Н.Зоригт оролцов.
  • 19:40
    “Хуулийн засаглал” ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм /давталт/
  • 21:20
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: “Тэнгэрийн дор төрж” Хошууч, генерал Содномбалжирын Бүдрагчаа
  • 22:20
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:20
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:25
    Эфир завсарлав.

06-27

  • 07:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: Нүүдэлчдийн өв соёл: “Монгол дархан”
  • 07:30
    16 мм-ийн кино төсөл: Эрүүл энхийн жаргалан /1987 он/
  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Эгэл амьдралын мөр” Сэтгэлийн дэм Б.Бямбаа Чингэлтэй дүүрэг /2012 он/
  • 09:20
    Их Нацагдорж: “Учиртай гурван толгой” 5-ранги
  • 10:20
    “Хуулийн засаглал” Ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 10:40
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм /давталт/
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Спорт таны амралтанд: Повер мастер кросс-2019 тэмцээн
  • 12:30
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв.
  • 13:00
    Цаг агаар
  • 13:05
    “Орос ба Хятад” баримтат кино
  • 13:50
    ММ архив: “Шим ертөнц” Байгаль экологи танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг /2016 он/
  • 14:10
    120/80 эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Хөгжлийн замаар: “Соёлын бодлого”
  • 15:10
    “Хайрлахын учир: 21-р зууны эцэг эхчүүд” Баримтат кино 2-р хэсэг
  • 16:00
    Мэдээ /давталт/
  • 16:30
    “Сэтгэлийн мянган шувуу” УГЗ, хөгжмийн зохиолч Д.Цэвээнравдангийн хөрөг
  • 17:40
    Их Нацагдорж: “Харанхуй хадны сүүдэр” /2009 он/
  • 18:25
    Цаг агаар
  • 18:30
    Эх орны төлөө
  • 19:00
    “Гэгээн үдэш” ток шоу: Ардын жүжигчин Д.Чимэд-Осор
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Технологийн ертөнцөөр /давталт/
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:25
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: Бийрний үзүүр хатаагүй Хичээнгүй сайд Б.Цэрэндорж
  • 22:10
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:10
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:15
    Эфир завсарлав.

Олон Саналтай

VI/2420:30

MovieBox

"Галактикийн хамгаалагчид (Guardians of the Galaxy)" УСК

VI/2400:00

Central TV

Эфир завсарласан

VI/2408:30

SPS Prime

NBA (Шууд): Атланта - Милуоки Плэй-Офф Тоглолт №1