06-23

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 3-р анги
  • 10:30
    "Есөн сүүлтийн домог" СОАК 5-р анги
  • 11:45
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино 16-18-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Авьяаслаг Монголчууд-3" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
  • 14:55
    "Сүүлчийн хатан" СОАК 26-р анги
  • 16:00
    "The Voice of Mongolia - 2" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 4-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Есөн сүүлтийн домог" СОАК 6-р анги
  • 20:55
    Цаг агаар
  • 21:00
    "Пост марафон" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Илгээлтийн эзэд" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Мухар гудамж" МУСК
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ
  • 00:30
    "Хувь тавилан" МОАК 83-р анги
  • 01:20
    Миний Монголын соёл
  • 01:30
    Эфир завсарлага

06-24

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 4-р анги
  • 10:30
    "Есөн сүүлтийн домог" СОАК 6-р анги
  • 11:45
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино 19-21-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Авьяаслаг Монголчууд-3" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "Бугсү эргэж ирсэн нь" СОАК 1-р анги
  • 16:00
    "The Voice of Mongolia - 2" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 5-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Есөн сүүлтийн домог" СОАК 7-р анги
  • 20:55
    Цаг агаар
  • 21:00
    "Заншлын хэлхээ" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Дурлалын гэмт хэрэг" МУСК
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ
  • 00:30
    "Хувь тавилан" МОАК 84-р анги
  • 01:20
    Миний Монголын соёл
  • 01:30
    Эфир завсарлага

06-25

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 5-р анги
  • 10:30
    "Есөн сүүлтийн домог" СОАК 7-р анги
  • 11:45
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино 22-24-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Авьяаслаг Монголчууд-3" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Бугсү эргэж ирсэн нь" СОАК 2-р анги
  • 16:15
    "The Voice of Mongolia - 2" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 6-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Есөн сүүлтийн домог" СОАК 8-р анги
  • 20:55
    Цаг агаар
  • 21:00
    "DNA" дугаар - 6
  • 22:00
    "Хуйвалдаан" МУСК
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ
  • 00:30
    "Хувь тавилан" МОАК 85-р анги
  • 01:20
    Миний Монголын соёл
  • 01:30
    Эфир завсарлага

06-26

  • 06:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 15-28-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Дел Луна зочид буудал" СОАК 3,4-р анги
  • 14:40
    "Микроны босс" МУСК
  • 16:10
    "Газар газрын нүүр царай" баримтат кино 1-р анги
  • 17:00
    "Илгээлтийн эзэд" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино 25-28-р анги
  • 17:55
    "Приусны босс" МУСК
  • 19:30
    "Нэвтрүүлэг"
  • 21:00
    "Эхлэл төгсгөлийн зааг" УСК
  • 23:00
    "Шөнө дундын яриа-2" МУСК
  • 00:50
    Миний Монголын соёл
  • 01:00
    Эфир завсарлага

06-27

  • 06:00
    "Cупер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 15-28-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Дел Луна зочид буудал" СОАК 5,6-р анги
  • 14:40
    "Нэвтрүүлэг"
  • 16:10
    "Газар газрын нүүр царай" баримтат кино 2-р анги
  • 17:00
    "Пост марафон" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Самрагчин" МУСК
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Нэвтрүүлэг"
  • 21:00
    "Big Brother-Mongolia" reality show
  • 22:30
    "Хэрээ" МУСК
  • 00:30
    Миний Монголын соёл
  • 01:00
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

VI/2420:30

MovieBox

"Галактикийн хамгаалагчид (Guardians of the Galaxy)" УСК

VI/2400:00

Central TV

Эфир завсарласан

VI/2422:50

MovieBox

"Тулаанч (The Fighter)" УСК