06-23

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Дэлхийн тамирчин” Мэрион Жонс
  • 08:30
    Онцгой дуудлага
  • 08:50
    Урлан
  • 09:00
    “Эгч дүүс” Уран сайхны кино 3.4-р анги
  • 10:30
    Зуузуугийн найзууд
  • 10:40
    Гэр бүлийн хичээл: “Гэр бүл дэх “Би” дүрийн тухай”
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Тоо ба хэлбэр дүрсүүд “Бутархай тоог үржүүлэх нь”
  • 11:50
    “Тайга” Хүүхэлдэйн кино 5.6-р анги
  • 12:40
    Ургацын өнгө
  • 13:00
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Цэнхэр алт-1”
  • 13:50
    Монголын түүх
  • 14:50
    Хайрлаарай “Мөргөл”
  • 15:50
    “Гэрлэж амжаагүй явна” Монголын уран сайхны кино
  • 17:25
    “Жүдо кид Жеки Чан” реалити шоу 7-р хэсэг
  • 17:55
    “Цаг үе, үзэл бодол” /давталт/
  • 18:35
    “Дэлхийн тамирчин” Мария Шаранова
  • 19:05
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:35
    Ногоон шошго
  • 19:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Яруу тунгалагийн цоморлог” концерт 1-р хэсэг
  • 22:10
    “Эгч дүүс” Уран сайхны кино 5.6-р анги
  • 23:40
    Эфир завсарлав

06-24

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Дэлхийн тамирчин” Мария Шаранова
  • 08:30
    Доорий дин дон
  • 09:00
    “Эгч дүүс” Уран сайхны кино 5.6-р анги
  • 10:30
    Өв эрдэнэ
  • 10:35
    Зуузуугийн найзууд
  • 10:45
    Гэр бүлийн хичээл: “Гэр бүл дэх сэтгэл санааны хүчирхийлэл”
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Тоо ба хэлбэр дүрсүүд “Бутархай тоог хуваах нь”
  • 11:50
    “Тайга” Хүүхэлдэйн кино 7.8-р анги
  • 12:40
    Ногоон шошго
  • 13:00
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Цэнхэр алт-2”
  • 13:50
    “Ижий аав 2 минь” хөрөг
  • 14:40
    “Жив жив” бага насны хүүхдэд зориулав
  • 15:00
    “Яруу тунгалагийн цоморлог” концерт 1-р хэсэг
  • 16:00
    “Үлгэр дууссан хойно” Монголын уран сайхны кино
  • 17:30
    “Жүдо кид Жеки Чан” реалити шоу 8-р хэсэг
  • 18:00
    Оюундалай
  • 18:20
    “Дэлхийн тамирчин” Мухаммед Али
  • 18:50
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 19:20
    Хөдөө аж ахуйг дэмжих сан
  • 19:30
    Ургацын өнгө
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Яруу тунгалагийн цоморлог” концерт 2-р хэсэг
  • 22:00
    “Эгч дүүс” Уран сайхны кино 7.8-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлав

06-25

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Дэлхийн тамирчин” Мухаммед Али
  • 08:30
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 09:00
    “Эгч дүүс” Уран сайхны кино 7.8-р анги
  • 10:30
    Тоо ба хэлбэр дүрсүүд “Хайрцаг хийх янз бүрийн аргууд”
  • 10:45
    Гэр бүлийн хичээл: “Гэр бүл дэх бэлгийн хүчирхийлэл”
  • 11:00
    Монгол Улсын Ерөнхийлөгчийн тангараг өргөх ёслол /шууд/
  • 13:30
    “Тайга” Хүүхэлдэйн кино 9.10-р анги
  • 14:20
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Цаг хугацааны машин-1”
  • 15:20
    “Яруу тунгалагийн цоморлог” концерт 2-р хэсэг
  • 16:10
    Хөдөө аж ахуйг дэмжих сан
  • 16:20
    “Ардын элч” Монголын уран сайхны кино
  • 17:40
    “Жүдо кид Жеки Чан” реалити шоу 9-р хэсэг
  • 18:10
    “Дэлхийн тамирчин” Пеле
  • 18:40
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 19:00
    “Том ахын аялал” байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Ковидгүй Монголын төлөө
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Хайрлаарай
  • 22:10
    “Эгч дүүс” Уран сайхны кино 9.10-р анги
  • 23:40
    Эфир завсарлав

06-26

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Дэлхийн тамирчин”
  • 08:40
    Оюундалай
  • 09:00
    “Эгч дүүс” Уран сайхны кино 9.10-р анги
  • 10:30
    16мм үзүүлж байна: Хөвсгөл нутгийн ая дуун
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    “120/80” Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав “Цахим хэрэглээ”
  • 12:30
    “Тайга” Хүүхэлдэйн кино 11.12-р анги
  • 13:20
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Цаг хугацааны машин-2”
  • 14:20
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 14:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 15:00
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 15:30
    “Том ахын аялал” байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Хүний хүн” Монголын уран сайхны кино
  • 17:20
    MNB энэ 7 хоногт
  • 17:30
    “Дэлхийн тамирчин” Майкл Жордан
  • 18:00
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Ээдрээ” жүжиг 1-р анги
  • 19:05
    Өв эрдэнэ
  • 19:10
    Нийгмийн хэлэлцүүлэг
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 22:10
    “Эгч дүүс” Уран сайхны кино 11.12-р анги
  • 23:40
    Эфир завсарлав

06-27

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Эгч дүүс” Уран сайхны кино 11.12-р анги
  • 10:30
    Доорий дин дон
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    “Тойрох хуудас” Монголын уран сайхны кино
  • 13:00
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Хүмүүсгүй амьдрал”
  • 14:30
    Нийгмийн хэлэлцүүлэг
  • 15:10
    MNB World: Talk scoop
  • 15:40
    “Ингэх гээд байсан юм” Монголын уран сайхны кино
  • 16:45
    Хөгжмийн агшин
  • 16:55
    Алтайгаас ундрах аялгуу
  • 17:30
    “Дэлхийн тамирчин”
  • 18:00
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Ээдрээ” жүжиг 2-р анги
  • 19:25
    Эдлэнгийн эзэд
  • 19:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Кино дэлгэц /давталт/
  • 22:10
    “Тамга “ Уран сайхны кинэо
  • 23:40
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VI/2420:30

MovieBox

"Галактикийн хамгаалагчид (Guardians of the Galaxy)" УСК

VI/2400:00

Central TV

Эфир завсарласан

VI/2422:50

MovieBox

"Тулаанч (The Fighter)" УСК