06-23

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Оскар агаарын бөмбөлгийн нисгэгч” хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 10:35
    “Амьдралын өнгө” цуврал /Халамж хүртэгчээс хөдөлмөр эрхлэгч/
  • 11:00
    “Эрт нахиалсан сарнай” олон ангит уран сайхны кино 8-р анги
  • 12:10
    “Босох тэнхэл” ток шоу -3
  • 13:00
    Намайг хүчирхэг болгосон түүх
  • 13:20
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 13:30
    “Эгшигт хайрцаг” теле зохиомж
  • 13:50
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 14:30
    “Билгийн мэлмий” Бумба тахих ёс
  • 15:00
    Мөрөөдөлд хүргэсэн зам минь
  • 16:20
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 16:30
    Цирк ирлээ
  • 17:30
    Гэр бүлийн хичээл: Гэр бүл дэх сэтгэл санааны хүчирхийлэл
  • 17:45
    “Бүлтээхэй дэлдээхэй хоёр” хүүхэлдэйн жүжиг
  • 18:00
    “Хайрлаарай” Би хэн бэ..?
  • 19:00
    Хүүхдийн эрх
  • 19:10
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 19:20
    12/15 Өсвөр насныханд зориулав “Өглөөний цай”
  • 19:50
    “Эрт нахиалсан сарнай” олон ангит уран сайхны кино 9-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлав

06-24

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Оскар агаарын бөмбөлгийн нисгэгч” хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 10:35
    12/15 Өсвөр насныханд зориулав “Өглөөний цай”
  • 11:00
    “Эрт нахиалсан сарнай” олон ангит уран сайхны кино 9-р анги
  • 12:10
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 12:20
    “Хайрлаарай” Би хэн бэ..?
  • 13:20
    Хүүхдийн эрх
  • 13:30
    “Миний хүүхдийн дуунууд” Монголын хүүхдийн ордны багш С.Алтан-Уяагийн концерт 1-р хэсэг
  • 14:00
    Гэр бүлийн хичээл: Жинхэнэ аав хүн гэж хэн бэ?
  • 14:15
    “Эх өв” матмал хана
  • 14:45
    “Үлгэрийн цаг” Гэрэлтдэг бяслаг
  • 15:00
    Мөрөөдөлд хүргэсэн зам минь
  • 16:30
    “Чин сэтгэл” /Эрдмийн өглөг/ Нийслэлийн Хан-Уул дүүргийн 118-р сургуулийн багш А.Ганчимэг
  • 16:45
    Хүүхдийн эрх
  • 16:55
    120/80 Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг “Бөөр”
  • 17:25
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 17:35
    Гандаа нь үгүй цэнхэр дурдан алчуур
  • 18:05
    “Дөрвөн урилга” Дорноговь аймгаас бэлтгэв
  • 19:35
    “Бүлтээхэй дэлдээхэй хоёр” хүүхэлдэйн жүжиг /шинэ/
  • 19:50
    “Эрт нахиалсан сарнай” олон ангит уран сайхны кино 10-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлав

06-25

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Оскар агаарын бөмбөлгийн нисгэгч” хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 10:35
    “Бүлтээхэй дэлдээхэй хоёр” хүүхэлдэйн жүжиг
  • 10:50
    Хүүхдийн эрх
  • 11:00
    “Эрт нахиалсан сарнай” олон ангит уран сайхны кино 10-р анги
  • 12:10
    Гандаа нь үгүй цэнхэр дурдан алчуур
  • 12:40
    “Дөрвөн урилга” Дорноговь аймгаас бэлтгэв
  • 14:10
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 14:20
    “Миний хүүхдийн дуунууд” Монголын хүүхдийн ордны багш С.Алтан-Уяагийн концерт 2-р хэсэг
  • 15:00
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: Дэлхийн 80 гайхамшиг цуврал
  • 16:00
    Гэр бүлийн хичээл: Хүүхдийн эсрэг хүчирхийлэл
  • 16:20
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 16:30
    Монгол өв соёл хөтөлбөр
  • 17:30
    “Эдлэнгийн эзэд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:55
    “Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу” Түүвэр
  • 19:00
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг /ШИНЭ/
  • 19:25
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 19:35
    “Бүлтээхэй дэлдээхэй хоёр” хүүхэлдэйн жүжиг
  • 19:50
    “Эрт нахиалсан сарнай” олон ангит уран сайхны кино 11-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлав

06-26

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Оскар агаарын бөмбөлгийн нисгэгч” хүүхэлдэйн кино 13-р анги
  • 10:35
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Эрт нахиалсан сарнай” олон ангит уран сайхны кино 11-р анги
  • 12:10
    “Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу” Түүвэр
  • 13:20
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 13:30
    “Монгол оюутан” Харвардын Их сургуулийн магистрант О.Батнайрамдал
  • 14:10
    Хүүхдийн эрх
  • 14:20
    “Хайрлахын учир” 21-р зууны эцэг эхчүүд 1-р хэсэг
  • 15:10
    “Мартагдсан дууль” Монголын уран сайхны кино
  • 16:40
    “Жив жив” бага насныханд зориулав /шинэ/
  • 17:00
    Сансрын эринийхэн
  • 17:40
    Хүүхдийн эрх
  • 17:50
    “Үлгэрийн цаг” Матрын нулимс
  • 18:05
    “Сургамжит өгүүллэгүүд” Хүрэм
  • 18:10
    “Зогсошгүй” Хөгжмийн зохиолч, “Хөсөгтөн” хамтлагийн ахлагч Д.Ариунболд
  • 18:50
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 19:00
    “Сургамжит өгүүллэгүүд” Хайрын захиа
  • 19:05
    12/15 Өсвөр насныханд зориулав /Цахим гадуурхал/
  • 19:35
    “Бүлтээхэй дэлдээхэй хоёр” хүүхэлдэйн жүжиг /шинэ/
  • 19:50
    “Эрт нахиалсан сарнай” олон ангит уран сайхны кино 12-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлав

06-27

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Оскар агаарын бөмбөлгийн нисгэгч” хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 10:35
    12/15 Өсвөр насныханд зориулав /Цахим гадуурхал/
  • 11:00
    “Эрт нахиалсан сарнай” олон ангит уран сайхны кино 12-р анги
  • 12:10
    “Зогсошгүй” Хөгжмийн зохиолч, “Хөсөгтөн” хамтлагийн ахлагч Д.Ариунболд
  • 12:50
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 13:00
    “Оюундалай” Алтангадас од
  • 13:20
    Монгол хүний хөгжил
  • 14:10
    Гэр бүлийн хичээл: хуримтлал үүсгэх арга
  • 14:30
    “Мөнгөн буйл” монголын уран сайхны кино
  • 15:45
    “Оцон шувууны амьдрал” танин мэдэхүйн баримтат кино
  • 17:05
    “Гэгээн үдэш” Теле театр
  • 18:20
    Хүүхдийн эрх
  • 18:30
    “Хайрлаарай” 108 мөргөл
  • 19:30
    “Доорий дин дон” хүүхдийн нэвтрүүлэг /шинэ/
  • 19:50
    “Эрт нахиалсан сарнай” олон ангит уран сайхны кино 13-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VI/2420:30

MovieBox

"Галактикийн хамгаалагчид (Guardians of the Galaxy)" УСК

VI/2400:00

Central TV

Эфир завсарласан

VI/2422:50

MovieBox

"Тулаанч (The Fighter)" УСК