06-23

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.7-р анги
  • 07:20
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 1.7,8-р анги
  • 07:50
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.24-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.5-р анги
  • 08:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.9,10-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 3.1-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.10,11-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 39-р анги
  • 11:25
    Аугаа уран зургууд
  • 11:35
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 12:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:15
    "Гранд зочид буудал" 2.11,12-р анги
  • 13:10
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №18)
  • 13:35
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №19)
  • 14:00
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №18)
  • 14:20
    "Моод" нэвтрүүлэг
  • 14:55
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №11)
  • 15:15
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №12)
  • 15:35
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №11)
  • 15:55
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Анхны хайр" ОАК 25-р анги
  • 17:05
    "Токиогоос Токио" спортын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.11-р анги
  • 18:30
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 3.2-р анги
  • 18:50
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.12,13-р анги
  • 19:20
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 40-р анги
  • 21:00
    "Good Mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гранд зочид буудал" 2.13,14-р анги
  • 23:00
    "Анхны хайр" ОАК 26-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

06-24

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.8-р анги
  • 07:25
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 1.9,10-р анги
  • 07:50
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.25-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.6-р анги
  • 08:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.10,11-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 3.2-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.12,13-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 40-р анги
  • 11:25
    Шинжлэх ухаан
  • 11:35
    Аугаа уран зургууд
  • 11:45
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Гранд зочид буудал" 2.13,14-р анги
  • 13:05
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №19)
  • 13:30
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №20)
  • 13:50
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №19)
  • 14:10
    "Good Mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №12)
  • 15:25
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №13)
  • 15:45
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №12)
  • 16:10
    "Анхны хайр" ОАК 26-р анги
  • 17:00
    "Токиогоос Токио" спортын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.12-р анги
  • 18:25
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 3.3-р анги
  • 18:50
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.14,15-р анги
  • 19:20
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 41-р анги
  • 20:55
    Энэ миний ажил
  • 21:00
    "Гал тогоо" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гранд зочид буудал" 2.15,16-р анги
  • 23:00
    "Анхны хайр" ОАК 27-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

06-25

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.9-р анги
  • 07:20
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 1.11,12-р анги
  • 07:50
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.26-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.7-р анги
  • 08:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.11,12-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 3.3-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.14,15-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 41-р анги
  • 11:20
    Шинжлэх ухаан
  • 11:30
    Аугаа уран зургууд
  • 11:40
    Токио хүрэх зам
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Гранд зочид буудал" 2.15,16-р анги
  • 13:05
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №20)
  • 13:30
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №21)
  • 13:50
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №20)
  • 14:10
    "Гал тогоо" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №13)
  • 15:25
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №14)
  • 15:45
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №13)
  • 16:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:20
    "Анхны хайр" ОАК 27-р анги
  • 17:10
    "Хоол хүнс" баримтат кино
  • 18:00
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.13-р анги
  • 18:25
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 3.4-р анги
  • 18:50
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.16,17-р анги
  • 19:20
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 42-р анги
  • 21:00
    Токио хүрэх зам
  • 21:30
    "Zeus Esports" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гранд зочид буудал" 2.17,18-р анги
  • 23:00
    "Анхны хайр" ОАК 28-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

06-26

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.10-р анги
  • 07:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.12,13-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    “Миний бяцхан одой морь” 2.26-3.4-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 42-р анги
  • 11:25
    "Гэнэтийн зочид" ОАК 8-р анги
  • 12:40
    "Гранд зочид буудал" 2.17,18-р анги
  • 13:35
    Токио хүрэх зам
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 14:35
    "Анхны хайр" ОАК 28-р анги
  • 15:25
    "Good Mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 16:25
    "Токиогоос Токио" спортын хөтөлбөр
  • 17:30
    "Түнэр харанхуй" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.14-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.18-р анги
  • 19:20
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 43-р анги
  • 21:00
    "The Noise" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гэнэтийн зочид" ОАК 9-р анги
  • 23:15
    "Анхны хайр" ОАК 29-р анги
  • 00:20
    Эфир завсарлага

06-27

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 3.1-р анги
  • 07:15
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.13,14-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.12-1.18-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 43-р анги
  • 11:25
    Аугаа уран зургууд
  • 11:35
    "Гэнэтийн зочид" ОАК 9-р анги
  • 12:50
    "The Noise" шоу нэвтрүүлэг
  • 13:40
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Анхны хайр" ОАК 29-р анги
  • 15:05
    "Токиогоос Токио" спортын хөтөлбөр
  • 16:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:15
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 16:35
    "Тесла" баримтат кино
  • 17:30
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.15-р анги
  • 18:35
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.25-р анги
  • 19:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.19-р анги
  • 19:20
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 44-р анги
  • 21:00
    "Түнэр харанхуй" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гэнэтийн зочид" ОАК 10-р анги
  • 23:00
    "Анхны хайр" ОАК 30-р анги

Олон Саналтай

VI/2420:30

MovieBox

"Галактикийн хамгаалагчид (Guardians of the Galaxy)" УСК

VI/2400:00

Central TV

Эфир завсарласан

VI/2422:50

MovieBox

"Тулаанч (The Fighter)" УСК