МҮОНТ

  • 07:00
    Мэдээ /шууд/
  • 07:30
    Эх өв
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Мэдээ /шууд/
  • 09:30
    “Франц зоогийн газар” Уран сайхны кино 3.4-р анги
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    ABU хүүхдийн цувралаас
  • 11:50
    Япон хэлний хичээл №23
  • 12:10
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 12:30
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 13:00
    Мэдээ /шууд/
  • 13:30
    “Түүхэн хувьсах хөгжил” Дарвины аюултай санаа 2-р хэсэг
  • 14:30
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 14:50
    Язгуур үндэсний төсөл: Оньсого таацгаая
  • 15:00
    Мэдээ /шууд/
  • 15:30
    Цаг үе үзэл бодол /давталт/
  • 16:10
    “Энэ бол дуурь” баримтат цуврал: Тоска
  • 17:00
    Мэдээ /шууд/
  • 17:30
    Монгол Улсын нэрийн өмнөөс...
  • 17:50
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Арын албаныхан” Булган аймгийн хөгжимт драмын театр
  • 19:10
    Ирвэсийн амьдрал
  • 19:35
    “Шүдний аялал” Хүүхэлдэйн жүжиг
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Ерөнхийлөгчийн сонгууль-2021”

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:05
    "Агаарт нисдэг хэвлэл мэдээллийн тасаг" олон ангит кино төгсгөлийн 11-р анги
  • 08:00
    Шуурхай мэдээ: Монгол Улсын Ерөнхийлөгчийн сонгууль 2021
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:15
    Эрүүл амьдрал - Ирээдүйн баталгаа
  • 10:25
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /5-р бүлэг 23,24/
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:35
    Инээвэл залуужна
  • 12:00
    Шуурхай мэдээ: Монгол Улсын Ерөнхийлөгчийн сонгууль 2021
  • 12:30
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:40
    "Мөнгө" олон ангит кино /5/
  • 13:35
    Монголын дуурийн алтан үеийнхэн
  • 14:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:30
    "Би нисэх дуртай" Монголын уран сайхны кино
  • 16:00
    Шуурхай мэдээ: Монгол Улсын Ерөнхийлөгчийн сонгууль 2021
  • 16:30
    Инээвэл залуужна
  • 16:50
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:35
    "No side тоглолт" олон ангит кино /1/
  • 20:00
    Шуурхай мэдээ: Монгол Улсын Ерөнхийлөгчийн сонгууль 2021
  • 20:45
    "Мөнгө" олон ангит кино /6/
  • 22:00
    Шуурхай мэдээ: Монгол Улсын Ерөнхийлөгчийн сонгууль 2021
  • 22:40
    "Өндөр ээж" Монголын уран сайхны кино
  • 00:10
    UBS энэ 7 хоногт
  • 00:15
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Алтан боломж"
  • 10:00
    "Сонгууль-2021 шуурхай мэдээ"
  • 10:30
    "Бизнес тайм"
  • 10:50
    "Дүүргийн адмирал" ОАК 13-р анги
  • 12:00
    "Сонгууль-2021 шуурхай мэдээ"
  • 12:30
    "Би" нэвтрүүлэг
  • 13:25
    "Bonaqua ус хэрхэн танд хүрдэг вэ?"
  • 13:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:00
    "Сонгууль-2021 шуурхай мэдээ"
  • 14:20
    "20-р зууны дуунууд"
  • 15:10
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:00
    "Сонгууль-2021 шуурхай мэдээ"
  • 16:50
    "Хаадын нутаг" ОАК 95-р анги
  • 17:40
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 51,52-р анги
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 Цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Дүүргийн адмирал" ОАК 14-р анги
  • 21:35
    "Монгол улс хэдэн ирвэстэй вэ"
  • 22:00
    "Сонгууль-2021 шуурхай мэдээ"
  • 22:20
    "Хаадын нутаг" ОАК 96-р анги
  • 23:05
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:25
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:30
    Бизнес мэдээ
  • 07:40
    Гуанжоу 2010 азийн наадам - волейбол - Япон-Иран эрэгтэй
  • 08:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    Мэдээ
  • 09:30
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:10
    "Кино сутра 2" уран сайхны кино
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    "Амдралын тойрог"2-р анги олон ангит уран сайхны кино 1-р хэсэг
  • 12:00
    Мэдээ
  • 12:40
    "Амдралын тойрог"2-р анги олон ангит уран сайхны кино 2-р хэсэг
  • 13:00
    Азийн мэдээ
  • 13:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 15:30
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Япон орноор тольдохуй"
  • 17:25
    "ТВ молл"
  • 17:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:50
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:55
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    "Гранд Маршал хотхон"
  • 18:40
    "Кино сутра 3" уран сайхны кино
  • 19:30
    "Амдралын тойрог"3-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:50
    Бизнес мэдээ
  • 21:00
    "Цаг хөтөлбөр"
  • 22:15
    "Худалч залуу"уран сайхны кино
  • 23:45
    Гуанжоу 2010 азийн наадам - волейбол - Солоншгос-Тайланд эмэгтэй
  • 00:45
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:50
    Эфир завсарласан

C1

  • 07:00
    "Сонгох өдөр" Тусгай хөтөлбөр
  • 08:00
    "Миний дараагийн зорилго" баримтат кино
  • 08:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:00
    "Сонгох өдөр" Тусгай хөтөлбөр
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    "Сонгох өдөр" Тусгай хөтөлбөр
  • 12:30
    "Эмч нарын хомсдол" баримтат кино
  • 13:00
    "Сонгох өдөр" Тусгай хөтөлбөр
  • 14:00
    Сансарын юм ярья
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 15:00
    Деннис Родманий Пхеньянд хийсэн их тэсрэлт" Баримтат кино
  • 16:00
    "Сонгох өдөр" Тусгай хөтөлбөр
  • 17:30
    "Abby hatcher" Хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • 18:00
    "Элит гэр бүл" СОАК 9-р анги
  • 19:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 19:30
    "Ивү хотод тавтай морил" Баримтат кино
  • 21:00
    "Сонгох өдөр" Тусгай хөтөлбөр
  • 01:00
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Нахиа
  • 10:30
    Өдрийн мэнд
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Лагины алт ОАК-12
  • 12:30
    Business time
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Дэлхийгээр аялагчид: Мьянмар
  • 15:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Токио хүрэх зам
  • 16:00
    Business time
  • 16:30
    Өдрийн мэнд
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Кобра ОАК
  • 19:30
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Лагины алт ОАК-13
  • 22:30
    Кобра ОАК
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:50
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 44
  • 01:35
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 15
  • 02:40
    Мэдээ
  • 03:30
    "Хойд далайн зам" нэвтрүүлэг 1
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 07:00
    Монгол улсын Ерөнхийлөгчийн сонгууль 2021
  • 08:00
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 08:10
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.42,43
  • 08:35
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.20,21
  • 09:05
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 44
  • 09:50
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 15
  • 11:00
    Монгол улсын Ерөнхийлөгчийн сонгууль 2021
  • 14:25
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.42,43
  • 15:00
    "Токиогоос токио" нэвтрүүлэг 3
  • 16:00
    Монгол улсын Ерөнхийлөгчийн сонгууль 2021
  • 17:00
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 5
  • 17:30
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 15,16
  • 18:00
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 45
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 16
  • 21:40
    "Гранд маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Монгол улсын Ерөнхийлөгчийн сонууль 2021

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.3-р анги
  • 07:20
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 3.3,4-р анги
  • 07:50
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.12-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.10-р анги
  • 08:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 2.13, 3.1-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.15-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.13,14-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 25-р анги
  • 11:20
    Шинжлэх ухаан
  • 11:30
    Аугаа уран зургууд
  • 11:40
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Гранд зочид буудал" 1.13,14-р анги
  • 13:05
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №8)
  • 13:30
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №9)
  • 13:50
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №8)
  • 14:10
    "Моод" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №1)
  • 15:10
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №2)
  • 15:30
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №1)
  • 15:55
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Анхны хайр" ОАК 11-р анги
  • 17:05
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 17:30
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 17:45
    Шинжлэх ухаан
  • 18:00
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 3.2-р анги
  • 18:25
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.16-р анги
  • 18:50
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.15,16-р анги
  • 19:20
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 26-р анги
  • 21:00
    "Good Mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гранд зочид буудал" 1.15,16-р анги
  • 23:00
    "Анхны хайр" ОАК 12-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс: Технологи, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Paw Patrol" хүүхэлдэйн кино1-р бүлэг 13,14-р анги
  • 09:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 7-р анги
  • 10:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 3-р анги
  • 10:30
    "Хайрын симфони" ОАК 1-р бүлэг 2-р анги
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 4-р бүлэг 4-р анги
  • 13:00
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 13:25
    "Гурван найз" ОАУСК 23-р анги
  • 14:00
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 3-р анги
  • 14:30
    "Paw Patrol" хүүхэлдэйн кино1-р бүлэг 13,14-р анги
  • 15:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 7-р анги
  • 15:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 16:00
    "Хайрын симфони" ОАК 1-р бүлэг 2-р анги
  • 17:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 18:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 3-р анги
  • 18:30
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 19:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 4-р бүлэг 5-р анги
  • 19:25
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • 20:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 20:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 21:00
    "Хайрын симфони" ОАК 1-р бүлэг 3-р анги
  • 22:30
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 3-р анги
  • 23:00
    Үндэсний өв соёл
  • 23:15
    "Гурван найз" ОАУСК 23-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Ерөнхийлөгчийн сонгууль-2021" СЕХ-ны мэдээ
  • 10:30
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 5-р анги
  • 11:00
    "Ерөнхийлөгчийн сонгууль-2021" СЕХ-ны мэдээ
  • 11:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино 10-14-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 13:00
    "Ерөнхийлөгчийн сонгууль-2021" СЕХ-ны мэдээ
  • 13:30
    Миний Монголын соёл
  • 13:50
    "Эх нялхсын сувилал" СОАК 2-р анги
  • 15:00
    "Ерөнхийлөгчийн сонгууль-2021" СЕХ-ны мэдээ
  • 16:00
    "Сүүлчийн хатан" СОАК 16-р анги
  • 17:00
    "Ерөнхийлөгчийн сонгууль-2021" СЕХ-ны мэдээ
  • 18:00
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 6-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Миний Монголын соёл
  • 20:00
    "Ерөнхийлөгчийн сонгууль-2021" СЕХ-ны мэдээ
  • 00:00
    "Хувь тавилан" МОАК 73-р анги
  • 00:50
    Миний Монголын соёл
  • 01:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 05:25
    "Итгэл" МУСК
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 28-р анги
  • 08:00
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 08:25
    Дорнын зурлага
  • 08:30
    "Хойд Солонгост 10 хоног-1" баримтат кино
  • 08:57
    Цаг агаар
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Гадны хүн" ОАУСК 27-р анги /давталт/
  • 09:30
    "Миа бид 2" хүүхэлдэйн киноны 12-р анги
  • 09:55
    ТВ зар 151918
  • 10:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 10:00
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес толь
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "AXA" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 12:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 12:25
    K-pop хөгжмийн цаг
  • 12:40
    "Консуни" хүүхэлдэйн киноны 23,24-р анги
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:00
    Бизнес толь
  • 13:10
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАУСК, 3-р анги
  • 13:30
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 29-р анги
  • 14:00
    "Зүрхэнд дуссан нулимс" МУСК
  • 14:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Цаг агаар
  • 14:55
    ТВ зар 151918
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    "Тоо юу, сүлд үү?" aяллын нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Бөхийн барилдаан
  • 17:00
    "Монгол Улсын ерөнхийлөгчийн сонгууль" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 17:50
    8 music хөгжмийн хөтөлбөр
  • 18:05
    "Монголоор аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Бизнес толь
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Гранд маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    “Домогт Пэг Тун Сү” ОАУСК, 19-р анги
  • 21:35
    "Студи 403" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гадны хүн" ОАУСК 28-р анги
  • 22:10
    "Монгол Улсын ерөнхийлөгчийн сонгуулийн санал хураалт" шууд
  • 23:25
    Эфир хаана
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:15
    Эфир завсарлага

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:45
    Баримтат кино
  • 08:00
    "Хавар хайр" уран сайхны кино 8-р анги /давталт/
  • 08:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:20
    ЖДҮ ба 2 ИХ НАЯД ярилцлага
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:10
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /Б.Цогбадрах/
  • 12:50
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Нүүдэлчдийн ирээдүй - Хүүхэд нас" /давталт/
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 16:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Эрвээхэй нас" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:10
    ЖДҮ ба 2 ИХ НАЯД ярилцлага
  • 19:30
    "Хавар хайр" уран сайхны кино 9-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 21:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /Б.Цогбадрах/
  • 22:20
    Уран сайхны кино
  • 00:50
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:25
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 08:30
    "Эцсийн хүсэл" МУСК
  • 10:00
    "Брүүклин (Brooklyn)" УСК
  • 12:05
    "Хайртай шүү, Саймон (Love, Simon)" УСК
  • 14:05
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.50,III.1-р анги)
  • 15:45
    "Хулгайлагдсан охин (Gone)" УСК
  • 17:25
    "Босуул" МУСК
  • 19:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.2-р анги)
  • 20:30
    "Бүргэд хочит Эдди (Eddie the Eagle)" УСК
  • 22:35
    "Нисэгч (Aviator)" УСК
  • 01:30
    "Жон Вик (John Wick)" УСК
  • 03:10
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.2-р анги)
  • 03:55
    "Бүргэд хочит Эдди (Eddie the Eagle)" УСК
  • 05:40
    "Нисэгч (Aviator)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 12,13-р анги
  • 08:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Сонгуулийн мэдээ
  • 10:00
    "Халуухан ээж" ХОАК 2-р анги
  • 10:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Өмнө зүгт аялсан урт зам
  • 12:30
    Мөрөөдлийн театр үзүүлж байна
  • 13:00
    Сонгуулийн мэдээ
  • 13:20
    Сонин сайхан юу байна?
  • 14:00
    "Гэрч" ОАК 37-р анги
  • 15:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Мандухай цэцэн хатан МУСК 2-р анги
  • 17:00
    Сонгуулийн мэдээ
  • 17:10
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:20
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 17:30
    Бизнес амжилт
  • 18:00
    "Халуухан ээж" ХОАК 3-р анги
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 14,15-р анги
  • 19:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Сонгогчдын боловсролд
  • 21:00
    Өмнө зүгт аялсан урт зам
  • 22:00
    Сонгуулийн мэдээ
  • 22:20
    "Гэрч" ОАК 44-р анги
  • 23:20
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 12, 13-р анги
  • 09:15
    "211" УСК
  • 11:00
    "Эрүүл мэндийн яам" үзүүлж байна
  • 11:30
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 11:40
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 9-р анги
  • 12:30
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 12, 13-р анги
  • 12:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 13:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 13:15
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 13:30
    "Сонгодог-21" төсөл үзүүлж байна
  • 15:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 15:35
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 16:00
    "Студи-403" үзүүлж байна
  • 16:25
    "1 хувь" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 17:35
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 17:55
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 18:00
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 18:10
    "1 хувь" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 19:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 19:35
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 20:00
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 10-р анги
  • 20:50
    "Сонгодог-21" төсөл үзүүлж байна
  • 22:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 22:35
    "Өрөө" УСК
  • 00:25
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "6 секунд" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 27-р анги
  • 10:35
    Сонгогчдын боловсролд зориулав
  • 10:40
    Ярилцлага
  • 11:40
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 11:50
    Ард түмний индэр
  • 12:20
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд /
  • 14:00
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 14:10
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "ТВ өмгөөлөгч " нэвтрүүлэг /шууд/
  • 18:50
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 19:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Моо 21" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 28-р анги
  • 22:55
    "Биг Биг Фэмили" нэвтрүүлэг
  • 00:15
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • 07:32
    Өглөөний мэнд, монголчууд аа хөтөлбөр
  • 10:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:35
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    ЭМЯ үзүүлж байна
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Хар ба цагаан" баримтат кино
  • 16:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Айригтай яриа нэвтрүүлэг
  • 17:43
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:03
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:33
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Макаогаас Сичуань хүртэл өмнөд Хятад" Баримтат кино
  • 20:00
    "Овжин охид " ОАК
  • 20:44
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 21:00
    Би амьтанд хайртай нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Грандмед эмнэлэг үзүүлж байна
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК
  • 23:00
    "Манай аялгуу" МУСК
  • 00:35
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.5-8
  • 07:35
    Тобот Атлон II.7-8
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Мини форс X II.24-25
  • 09:00
    Да Винчи /Kids/ - Амьтдын ертөнц 19-20
  • 09:10
    Да Винчи /Kids/ - Артзүүка 37
  • 09:35
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан Милигийн асуултууд 65-66
  • 10:00
    Бяцхан автобус Таёо IV.15-16
  • 10:30
    Доктор хэн VIII.1
  • 11:35
    Миний бяцхан одой морь V.17
  • 12:00
    Да Винчи /Learning/ - Оюун ухааны бүтээл 4
  • 12:30
    Да Винчи /Learning/- Үүнийг мэдэх үү? 2
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.5-8
  • 13:30
    Бяцхан багш англи хэлний хичээл
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд III.6
  • 15:10
    Мини форс I.1-4
  • 16:00
    Да Винчи /Kids/ - Би том болохоороо 8
  • 16:15
    Да Винчи /Kids/ - Артзүүка 37
  • 16:40
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан Милигийн асуултууд 67
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.9-12
  • 17:33
    Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр 19-20
  • 18:00
    Да Винчи /Learning/ - Ёо ёо ажиллагаа 3.10
  • 18:35
    Да Винчи /Learning/ - Спортын лаборатри 24
  • 18:45
    Да Винчи /Learning/ - Сиэста Зи 8
  • 19:00
    Бяцхан автобус Таёо IV.17-18
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь V.18
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Тамын гүнжийн туслах 7-8
  • 22:00
    Доктор хэн VIII.2
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    Мэдээ /шууд/
  • 07:30
    “Чин сэтгэл” Эхийн сэтгэлээр, Эрдмийн өглөг багш
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Мэдээ /шууд/
  • 09:30
    “Нүүдлийн шувууд” танин мэдэхүйн баримтат кино
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    “Мэдлэгийн түүчээ” МУИС-ийн геологи, геофизикийн тэнхимийн ахлах багш, доктор Л.Оюунжаргал
  • 12:00
    Мэдээ /давталт/
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:40
    “Америк хэмнэл” National Geographic Society, Байгалийн түүхийн музейд судлаач, доктор М.Болорцэцэг
  • 13:00
    Мэдээ /шууд/
  • 13:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Эгэл амьдралын мөр” 100 төгрөгний үнэ цэнэ Дархан-Уул аймаг Ц.Энхжаргал 2012 он.
  • 14:00
    Мэдээ /давталт/
  • 14:30
    “Амьдралын хүрд” Малчин, хувиараа хөдөлмөр эрхлэх даатгал
  • 15:00
    Мэдээ /шууд/
  • 15:30
    “Хүрээлэн амьд ертөнц” цуврал нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Мэдээ /давталт/
  • 16:30
    “Алхам-1”
  • 16:55
    “Ноос урлаач” богино хэмжээний баримтат кино
  • 17:00
    Мэдээ /шууд/
  • 17:30
    Зураглал
  • 17:40
    “Америк хэмнэл” Zuckerman cravery компанийн техникийн ажилтан Д.Очирцогт
  • 18:00
    Мэдээ /давталт/
  • 18:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Эгэл амьдралын мөр” Аяга будааны амт Булган аймаг Б.Ганчимэг, М.Энхтөгөлдөр 2012 он.
  • 19:00
    Цаг агаар
  • 19:10
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 19:20
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 19:30
    Зураглал
  • 19:40
    “Амьдралын хүрд” Тэтгэврийн даатгал
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Ерөнхийлөгчийн сонгууль-2021” шууд

SPS World

  • 00:00
    2021 Playoff Playback Wizards/Sixers Round 1 Game 2
  • 01:00
    Inside the NBA
  • 02:00
    2021 Playoff Playback Trailblazers/Nuggets Round 1 Game 1
  • 03:00
    Inside the NBA
  • 04:00
    2021 Playoff Playback Trailblazers/Nuggets Round 1 Game 2
  • 05:00
    2021 Playoff Playback Trailblazers/Nuggets Round 1 Game 3
  • 06:00
    Playoff Central live
  • 07:00
    NBA Special Heritage Month Round Table
  • 08:00
    2021 Playoff Playback Trailblazers/Nuggets Round 1 Game 4
  • 09:00
    NBA Action 3024
  • 09:30
    Playoff Central live
  • 12:00
    Playoff Central live
  • 13:30
    NBA Action 3024
  • 14:00
    2021 Playoff Playback Wizards/Sixers Round 1 Game 2
  • 15:00
    2021 Playoff Playback Trailblazers/Nuggets Round 1 Game 1
  • 16:00
    2021 Playoff Playback Trailblazers/Nuggets Round 1 Game 2
  • 17:00
    2021 Playoff Playback Trailblazers/Nuggets Round 1 Game 3
  • 18:00
    2021 Playoff Playback Trailblazers/Nuggets Round 1 Game 4
  • 19:00
    Inside the NBA
  • 20:00
    2021 Playoff Playback Wizards/Sixers Round 1 Game 2
  • 21:00
    2021 Playoff Playback Celtics/Nets Round 1 Game 1
  • 22:00
    Inside the NBA
  • 23:00
    2021 Playoff Playback Lakers/Suns Round 1 Game 1

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Сегунда лиг плэй-офф тоглолт №2
  • 11:00
    Реал Мадрид - Интер Аваргуудын лиг 3-р тойрог
  • 13:00
    Севилья - Гранада Ла Лиг 32-р тойрог
  • 15:00
    Аталанта - Ливерпүүл Аваргуудын лиг 3-р тойрог
  • 17:00
    Атлетик - Атлетико Ла Лиг 32-р тойрог
  • 19:00
    Ла Лиг 2020-2021 шилдэг гоолууд
  • 20:00
    La Liga World №11
  • 20:30
    La Liga Talking Football №3
  • 21:30
    La Liga Top Moments №3
  • 22:00
    Лайпциг - ПСЖ Аваргуудын лиг 3-р тойрог

SPS National

  • 00:30
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Л.А Клипперс - Даллас NBA Плэй-Офф Тоглолт №6
  • 11:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 11:30
    Бүх цэргийн наадам 2019
  • 14:30
    NBA Gametime №133
  • 15:00
    Спортын Хатад #4 (Б.Бат-Ундрал)
  • 15:40
    Жүдо ДАШТ 2021 (Шууд) Өдөр 4 Хэсгийн барилдаан
  • 21:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Премьер лигийн тойм №02
  • 22:30
    Production time
  • 22:40
    Жүдо ДАШТ 2021 (Шууд) Өдөр 4 Шигшээ барилдаан

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    "Сонголт 2021" шууд дамжуулалт
  • 07:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Сонголт 2021" шууд дамжуулалт
  • 08:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Сонголт 2021" шууд дамжуулалт
  • 09:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Сонголт 2021" шууд дамжуулалт
  • 11:30
    "Ногоон хөгжил" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Сонголт 2021" шууд дамжуулалт
  • 13:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Монголд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Сонголт 2021" шууд дамжуулалт
  • 16:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сонголт 2021" шууд дамжуулалт
  • 17:30
    "101-н төхөөрөмж" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Ромеро Бритто" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Сонголт 2021" шууд дамжуулалт
  • 19:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Сонголт 2021" шууд дамжуулалт
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1137
  • 11:00
    Жүдо ДАШТ 2021 Өдөр 3 Шигшээ барилдаан
  • 12:30
    UFC: Холловэй-Каттар
  • 14:30
    ONE: Inside the Matrix IV
  • 15:40
    Жүдо ДАШТ 2021 Өдөр 4 Хэсгийн барилдаан (Шууд)
  • 21:00
    UFC: Розенструйк-Сакай Тойм
  • 21:30
    UFC 262: Оливейра-Чандлер

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Гуталт муурын адал явдал Хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 09:00
    Сүлд-2021 уралдааны 3-р шатанд тэнцсэн оролцогчид - Хүүхэд
  • 09:30
    Мориор амилсан Монгол заяа- М.Ганзориг
  • 10:30
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 10:45
    Бизнес хөтөч
  • 10:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Сүлд-2021 уралдааны 3-р шатанд тэнцсэн оролцогчид
  • 13:30
    Мэнни Баримтат кино
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Эрдэнэт хурд-2018 Хязаалан, Шүдлэн, Даага
  • 17:00
    Спорт ертөнц-Гольф /архив/
  • 17:40
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 17:50
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сүлд-2021 уралдааны 3-р шатанд тэнцсэн оролцогчид
  • 19:00
    Монгол туургатны мисс-1
  • 20:00
    Аз жаргал хаана байна вэ? Венеци
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Сувд-Г.Хонгорзул МУГЖ
  • 22:30
    Ром Олон ангит уран сайхны кино 7-р анги
  • 23:15
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 02:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Анхны хайр" ОАК 65-р анги
  • 08:15
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 7
  • 09:10
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 29, 30
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 47, 48-р анги
  • 10:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 16
  • 12:00
    "Танхай номлогч" ОАК 10-р анги
  • 13:20
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 39, 40-р анги
  • 15:00
    "Газарт буусан од" ОАК 3, 4-р анги
  • 17:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Анхны хайр" ОАК төгсгөлийн 66-р анги
  • 19:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 49, 50-р анги
  • 20:10
    "Танхай номлогч" ОАК 11-р анги
  • 21:45
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 41, 42-р анги
  • 23:40
    "Хүнд цохилт" ОАК 49, 50-р анги
  • 00:20
    "Танхай номлогч" ОАК 11-р анги
  • 01:40
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 41, 42-р анги
  • 03:10
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:00
    Тоттенхэм - Вест Хэм PL 5-р тойрог
  • 02:00
    Юта - Мемфис NBA Плэй-Офф Тоглолт №3
  • 04:00
    Ман Сити - Арсенал PL 5-р тойрог
  • 06:00
    NBA Talk №30
  • 07:30
    Атланта - Филадельфиа (Шууд) NBA Плэй-Офф Тоглолт №2
  • 10:30
    NBA Gametime №133
  • 11:00
    Даллас - Л.А Клипперс NBA Плэй-Офф Тоглолт №6
  • 13:00
    Челси - Саутхэмптон PL 5-р тойрог
  • 15:00
    Вашингтон - Филаделфиа NBA Плэй-Офф Тоглолт №5
  • 17:00
    Ньюкасл - Ман Ютд PL 5-р тойрог
  • 19:00
    The Buzzer №25
  • 20:00
    NBA Gametime №134
  • 20:30
    Премьер лигийн тойм №05
  • 21:30
    PL World №02
  • 22:00
    Атланта - Филадельфиа NBA Плэй-Офф Тоглолт №2

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    "Муур дэгдээхэй хоёр" хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 10:00
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 28-р анги
  • 11:00
    Монгол Улсын Ерөнхийлөгчийн сонгууль-2021
  • 11:20
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:40
    Зарын цаг
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    Монгол Улсын Ерөнхийлөгчийн сонгууль-2021
  • 13:20
    "Тунгалаг тамир" МУСК 3-р анги
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    Монгол Улсын Ерөнхийлөгчийн сонгууль-2021
  • 15:20
    "Хариуцлагатай нийгмийн төлөө" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Монгол Улсын Ерөнхийлөгчийн сонгууль-2021
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    Үлгэрийн ертөнц
  • 19:00
    Монгол Улсын Ерөнхийлөгчийн сонгууль-2021
  • 19:20
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 20:00
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 20:10
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Зарын цаг
  • 21:30
    "Топ спорт" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Монгол Улсын Ерөнхийлөгчийн сонгууль-2021
  • 22:20
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 29-р анги
  • 23:20
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    "Гийнгоо" МУСК

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Монголын спортын түүх: Монголын сагсчид цуврал 4-р хэсэг
  • 08:20
    Зочны ярилцлага
  • 08:40
    Дэлхийн тамирчин: Домогт хөлбөмбөгчин “Марадона”
  • 09:10
    “Евро 2004” хөлбөмбөгийн ЕАШТ “D” Герман-Латви,Чех-Голланд Чех-Герман, Голланд- Латви
  • 11:10
    “Евро 2004” хөлбөмбөгийн ЕАШТ шөвгийн 8-ын Португал-Англи тоглолт
  • 12:08
    Дархан мэх: Монгол улсын начин Б. Хишигбаатар
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    “Евро 2004” хөлбөмбөгийн ЕАШТ шөвгийн 8-ын Швед-Голланд тоглолт
  • 13:40
    “Евро 2004” хөлбөмбөгийн ЕАШТ шөвгийн 8-ын Франц-Грек тоглолт
  • 14:40
    “Евро 2004” хөлбөмбөгийн ЕАШТ шөвгийн 8-ын Дани-Чех тоглолт
  • 15:40
    “Евро 2004” хөлбөмбөгийн ЕАШТ Голланд-Португал хагас шигшээ тоглолт
  • 17:10
    “Евро 2004” хөлбөмбөгийн ЕАШТ Грек-Чех хагас шигшээ тоглолт
  • 18:38
    Миний мөрөөдөл: Чөлөөт бөхийн тамирчин, Спортын мастер Б. Марал
  • 19:00
    Спорт цаг үе-шууд
  • 20:00
    Монголын үндэсний харваачдын холбоо орон нутагт
  • 20:15
    Адуучин: Дундговь аймгийн Эрдэнэдалай сумаас бэлтгэв
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Бөхийн хууч: Монгол улсын арслан Ж. Хайдав
  • 21:45
    Уухай: Монгол улсын мэргэн Ж. Сэмбээ
  • 22:15
    Монголын спортын түүх: Монголын сагсчид цуврал 5-р хэсэг
  • 23:20
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 07:00
    Ярих өнцөг
  • 08:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 10:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 11:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /шууд/
  • 11:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 13:05
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 15:05
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 17:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /давталт/
  • 19:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /давталт/
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 22:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Ярих өнцөг
  • 00:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 00:30
    Баримтат нэвтрүүлэг

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Би Би” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Хамгийн азтай үе” олон ангит уран сайхны кино 3,4-р анги
  • 12:30
    “Босох тэнхэл” ток шоу
  • 13:10
    “Том ахын аялал” байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:40
    Хүүхдийн эрх
  • 13:50
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 14:00
    Монгол бичгийн хичээл-23
  • 14:20
    Мөнх тэнгэрийн бичиг
  • 15:00
    “Дэггүй жаал” уран сайхны кино 5,6-р анги
  • 16:30
    Гэр бүлийн хичээл: Хүйсийн онцлог ялгаа
  • 16:45
    “Монголын түүх” Хадны зураг
  • 17:45
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 17:55
    “Сургамжит өгүүллэгүүд” Бяцхан хүүгийн мөрөөдөл
  • 18:00
    “Азын нахиа” хүүхдийн нэвтрүүлэг /Алтан фонд/
  • 18:40
    Алхам-1
  • 19:00
    “Алмазны уурхай” баримтат кино
  • 19:45
    “Ижий аав хоёр минь” хөрөг нэвтрүүлэг Энхийн төлөө хамтдаа
  • 20:30
    “Хамгийн азтай үе” олон ангит уран сайхны кино 5,6-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VI/2420:30

MovieBox

"Галактикийн хамгаалагчид (Guardians of the Galaxy)" УСК

VI/2400:00

Central TV

Эфир завсарласан

VI/2422:50

MovieBox

"Тулаанч (The Fighter)" УСК