МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:50
    Хүүхдийн эрхийн цувралаас...
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Франц зоогийн газар” Уран сайхны кино 1.2-р анги
  • 10:30
    Язгуур үндэсний төсөл: Оньсого таацгаая
  • 10:40
    Гэр бүлийн хичээл: “Гэр бүлийн харилцаа”
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    ABU хүүхдийн цувралаас
  • 11:50
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Скапены дамшиглал” Дорноговь аймгийн хөгжимт драмын театр
  • 13:40
    “Түүхэн хувьсах хөгжил” Дарвины аюултай санаа 1-р хэсэг
  • 14:40
    Япон хэлний хичээл №22
  • 15:00
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 16:00
    “Энэ бол дуурь” баримтат цуврал: Богем
  • 16:50
    Эдлэнгийн эзэд
  • 17:20
    Эрхзүйн хөтөч
  • 17:40
    Эх өв: Алтайн ятга
  • 18:10
    Онцгой дуудлага
  • 18:30
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 18:50
    “Сонгуулийн ерөнхий хороо” үзүүлж байна
  • 19:00
    Монгол Улсын нэрийн өмнөөс...
  • 19:20
    Тогтвортой хөгжлийн цэцэглэлт...
  • 19:25
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 19:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Цаг үе үзэл бодол /шууд/
  • 21:50
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 22:10
    “Франц зоогийн газар” Уран сайхны кино 3.4-р анги
  • 23:40
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:05
    "Хобби" баримтат кино
  • 07:35
    "Агаарт нисдэг хэвлэл мэдээллийн тасаг" олон ангит кино /10/
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:15
    Эрүүл амьдрал - Ирээдүйн баталгаа
  • 10:25
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /5-р бүлэг 21,22/
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:35
    Entertainment zone
  • 12:10
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:20
    "Мөнгө" олон ангит кино /4/
  • 13:15
    "Аавыгаа санахаараа" тоглолт П.Идэржавхлан
  • 14:45
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 15:00
    "Харанхуй хад" Монголын уран сайхны кино
  • 16:50
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:30
    "Агаарт нисдэг хэвлэл мэдээллийн тасаг" олон ангит кино төгсгөлийн 11-р анги
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    "Мөнгө" олон ангит кино /5/
  • 21:30
    "Нийслэлийн мэдээ" тойм
  • 21:45
    "Учрал" Монголын уран сайхны кино
  • 23:20
    Э.Оюун - Баримтат кино
  • 00:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 00:05
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Алтан боломж"
  • 10:10
    "Бизнес тайм"
  • 10:30
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 47,48-р анги
  • 11:30
    "Монгол сугалаа"
  • 13:00
    "Дүүргийн адмирал" ОАК 12-р анги
  • 14:10
    "Мартагдсан бэлгэдлүүд"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ирвэсний амьдрал"
  • 16:00
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:50
    "Хаадын нутаг" ОАК 94-р анги
  • 17:40
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 49,50-р анги
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Дүүргийн адмирал" ОАК 13-р анги
  • 21:15
    "Би" нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Bonaqua ус хэрхэн танд хүрдэг вэ?"
  • 22:20
    "Хаадын нутаг" ОАК 95-р анги
  • 23:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:25
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Бизнес мэдээ
  • 07:35
    "Кино сутра 1" уран сайхны кино
  • 09:20
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:30
    "Эрүүл амьдарцгаая-Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    "Амдралын тойрог"1-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 13:00
    Азийн мэдээ
  • 13:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:30
    Ардын хувьсгалын 95 жилийн ой 2-р хэсэг
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:30
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "ТВ молл"
  • 17:30
    Япон орноор баримтат цуврал
  • 17:45
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:30
    "Кино сутра 2" уран сайхны кино
  • 19:30
    "Амдралын тойрог"2-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:45
    Бизнес мэдээ
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:15
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 23:45
    Гуанжоу 2010 азийн наадам - волейбол - Япон-Иран эрэгтэй
  • 01:00
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 01:05
    Эфир завсарласан

C1

  • 08:00
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 11:30
    "Abby hatcher" Хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • 11:50
    "Эзел" ОАК 5-р анги
  • 13:00
    Кино миний амьдрал
  • 13:20
    Учрал подкаст /давталт/
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 15:00
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 15:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "Abby hatcher" Хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • 18:00
    "Элит гэр бүл" СОАК 8-р анги
  • 19:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 19:30
    "Багдадын цагдаа" баримтат кино
  • 20:30
    "С Тасаг" Теле сэтгүүл
  • 21:10
    Сансарын юм ярья
  • 21:30
    "Нийслэлийн мэдээ" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Элит гэр бүл" СОАК 9-р анги
  • 23:30
    "Эзел" ОАК 5-р анги
  • 00:20
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Нахиа
  • 10:30
    Өдрийн мэнд
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Лагины алт ОАК-11
  • 12:30
    Business time
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:00
    Кобра оак
  • 15:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    You plus me-Чинбат, Сарнай
  • 16:00
    Business time
  • 16:30
    Инээдмийн толь
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Улаачдын өрсөлдөөн: Цоожсүрэн, Төмөрчөдөр
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Кобра ОАК
  • 19:30
    Нахиа 14 хөтөлбөр
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Лагины алт ОАК-12
  • 22:30
    Кобра ОАК
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 00:05
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 43
  • 00:50
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 14
  • 01:55
    "Гоёлын даашинз" МУСК
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    "Гайхамшигт аялал" баримтат кино 9
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 3,4
  • 07:40
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 17,18
  • 08:10
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.40,41
  • 08:35
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.18,19
  • 09:05
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 43
  • 09:50
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 14
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:45
    "Хэргийн газрын үзлэг" ОАК 9.2
  • 12:40
    Сонгогчдын боловсролд
  • 12:50
    "Эргэдэг гал тогоо" шоу 10
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.40,41
  • 15:00
    "Морины тойм" нэвтрүүлэг
  • 16:35
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 2,3
  • 17:30
    Сонгогчдын боловсролд
  • 17:40
    "Сонгууль бид хоёр" УСК
  • 18:00
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 44
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 15
  • 21:45
    Монгол улс хэдэн ирвэстэй вэ? нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Нийслэлийн мэдээ" тойм
  • 22:20
    "Эцсийн хүсэл" МУСК
  • 23:55
    "Хэргийн газрын үзлэг" ОАК 9.2

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.2-р анги
  • 07:25
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 3.1,2-р анги
  • 07:50
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.11-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.9-р анги
  • 08:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 2.12,13-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.14-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.11,12-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 24-р анги
  • 11:20
    Шинжлэх ухаан
  • 11:30
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Гранд зочид буудал" 1.11,12-р анги
  • 13:05
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №7)
  • 13:30
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №8)
  • 13:50
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №7)
  • 14:10
    "Дэлхийгээр аялагчид" нэвтрүүлэг
  • 15:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат №20)
  • 15:30
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат №20)
  • 15:50
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат №20)
  • 16:10
    "Анхны хайр" ОАК 10-р анги
  • 17:00
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 17:30
    Шинжлэх ухаан
  • 17:40
    Аугаа уран зургууд
  • 17:50
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 3.1-р анги
  • 18:25
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.15-р анги
  • 18:50
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.13,14-р анги
  • 19:20
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 25-р анги
  • 21:00
    "Моод" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 22:00
    "Гранд зочид буудал" 1.13,14-р анги
  • 23:00
    "Анхны хайр" ОАК 11-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс: Технологи, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Paw Patrol" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 11,12-р анги
  • 09:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 6-р анги
  • 10:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 2-р анги
  • 10:30
    "Хайрын симфони" ОАК 1-р бүлэг 1-р анги
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 4-р бүлэг 3-р анги
  • 13:00
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 13:25
    "Гурван найз" ОАУСК 22-р анги
  • 14:00
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 2-р анги
  • 14:30
    "Paw Patrol" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 11,12-р анги
  • 15:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 6-р анги
  • 15:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 16:00
    "Хайрын симфони" ОАК 1-р бүлэг 1-р анги
  • 17:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 18:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 2-р анги
  • 18:30
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 19:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 4-р бүлэг 4-р анги
  • 19:25
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 2-р анги
  • 20:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 20:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 21:00
    "Хайрын симфони" ОАК 1-р бүлэг 2-р анги
  • 22:30
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 2-р анги
  • 23:00
    Үндэсний өв соёл
  • 23:15
    "Гурван найз" ОАУСК 22-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 4-р анги
  • 10:30
    "Эх нялхсын сувилал" СОАК 1-р анги
  • 11:45
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино 7-9-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Авьяаслаг Монголчууд-3" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 14:50
    "Сүүлчийн хатан" СОАК 15-р анги
  • 16:30
    "The Voice of Mongolia - 2" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 5-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Эх нялхсын сувилал" СОАК 2-р анги
  • 20:55
    Цаг агаар
  • 21:00
    Зуун чухал сэдэв: Монгол соёл Монголын баялаг
  • 22:40
    "Single Ladies-3" МУСК
  • 00:40
    "Хувь тавилан" МОАК 72-р анги
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 05:45
    "Хөөрхөн шулам" МУСК
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 27-р анги
  • 08:00
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 08:25
    Дорнын зурлага
  • 08:30
    "Төвд архитектурын нууц" баримтат кино
  • 08:57
    Цаг агаар
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Гадны хүн" ОАУСК 26-р анги /давталт/
  • 09:30
    "Миа бид 2" хүүхэлдэйн киноны 16-р анги
  • 09:55
    ТВ зар 151918
  • 10:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 10:05
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес толь
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Мөрөөдөл биелдэг юм" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Консуни" хүүхэлдэйн киноны 21,22-р анги
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:00
    Бизнес толь
  • 13:10
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАУСК, 2-р анги
  • 13:30
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 28-р анги
  • 14:00
    "Суварган цэнхэр уулс" МУСК
  • 14:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Цаг агаар
  • 14:55
    ТВ зар 151918
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    "Тоо юу, сүлд үү?" aяллын нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Хурдан морины уралдааны тойм
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 17:10
    "Буцаад хүйсээ солиулмаар байна" баримтат кино
  • 17:50
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Нийслэлийн мэдээ" тойм
  • 18:30
    Бизнес толь
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Хэлэлцүүлэг" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Домогт Пэг Тун Сү” ОАУСК, 18-р анги
  • 21:50
    "Монголын гайхамшиг" өгүүлэмж
  • 22:00
    "Гадны хүн" ОАУСК 27-р анги
  • 22:55
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:25
    Эфир хаана
  • 00:00
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАУСК, 2-р анги
  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:20
    Эфир завсарлага

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:40
    Баримтат кино
  • 07:40
    Нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Хавар хайр" уран сайхны кино 7-р анги /давталт/
  • 09:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:10
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:50
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 12:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /Б.Цогбадрах/
  • 15:10
    Спортын цаг
  • 16:30
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 16:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Нүүдэлчдийн ирээдүй - Хүүхэд нас"
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:10
    ЖДҮ ба 2 ИХ НАЯД ярилцлага
  • 19:30
    "Хавар хайр" уран сайхны кино 8-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /Б.Цогбадрах/
  • 22:20
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:35
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 08:50
    "Однажды UB" МУСК
  • 10:20
    "Улаан богширго (Red Sparrow)" УСК
  • 12:55
    "Тэдний үзэн ядалт (The Hate You Give)" УСК
  • 15:20
    "Дэлхийг тойрсон 80 хоног (Around the World in 80 Days)" УСК
  • 17:30
    "Гэнэтийн зочид" олон ангит кино бүтсэн түүх
  • 17:50
    "Эцсийн хүсэл" МУСК
  • 19:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.1-р анги)
  • 20:30
    "Хайртай шүү, Саймон (Love, Simon)" УСК
  • 22:40
    "Хулгайлагдсан охин (Gone)" УСК
  • 00:25
    "Тэргүүн шугам (The Long Way Home)" УСК
  • 02:15
    "Эцсийн хүсэл" МУСК
  • 03:40
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.50,III.1-р анги)
  • 05:10
    "Хайртай шүү, Саймон (Love, Simon)" УСК
  • 07:00
    "Хулгайлагдсан охин (Gone)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 10,11-р анги
  • 08:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Сонгогчдын боловсролд
  • 10:00
    "Халуухан ээж" ХОАК 1-р анги
  • 10:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Мөрөөдлийн театр үзүүлж байна
  • 12:00
    Mongol folk art performance тоглолт
  • 14:00
    "Гэрч" ОАК 41-р анги
  • 15:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Мандухай цэцэн хатан МУСК 1-р анги
  • 17:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:10
    "Хамтдаа сурья " теле хичээл
  • 17:40
    Бизнес амжилт
  • 18:10
    "Халуухан ээж" ХОАК 2-р анги
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 12,13-р анги
  • 19:25
    E-Mart үзүүлж байна
  • 19:30
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    Өмнө зүгт аялсан урт зам
  • 21:10
    Сонин сайхан юу байна?
  • 22:00
    "Гэрч" ОАК 42-р анги
  • 23:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 11, 12-р анги
  • 09:15
    "Саме" УСК
  • 11:00
    "Эрүүл мэндийн яам" үзүүлж байна
  • 11:30
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 11:40
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 8-р анги
  • 12:30
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 11, 12-р анги
  • 12:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 13:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 13:15
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 13:30
    "Colf and Goffee" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 15:35
    "Хөгжилтэй дүр-Дэлхий даахгүй баян"
  • 17:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 17:35
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 17:55
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 18:00
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 18:10
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 18:40
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 19:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 19:35
    "Гайхамшигт хүмүүс" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 9-р анги
  • 20:50
    "Хөгжилтэй дүр-Дэлхий даахгүй баян"
  • 22:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 22:35
    "211" УСК
  • 00:25
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Сонгогчдын боловсролд зориулав
  • 08:35
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 09:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Онцгой байдлын цаг
  • 10:10
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 26-р анги
  • 11:00
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Ярилцлага" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд /
  • 14:00
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 14:10
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Цөлжилт бидний амьдралд
  • 17:00
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    "ТВ өмгөөлөгч " нэвтрүүлэг /шууд/
  • 18:50
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ард түмний индэр
  • 20:30
    We Are Royals
  • 21:00
    "6 секунд" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 27-р анги
  • 23:05
    "Биг Биг Фэмили" нэвтрүүлэг
  • 00:10
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • 07:32
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 10:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:35
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    ЭМЯ үзүүлж байна
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бермудын гурвалжин" баримтат кино
  • 16:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Сайн байна уу, Захирал аа нэвтрүүлэг
  • 17:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Хар ба цагаан" баримтат кино
  • 20:00
    Овжин охид " ОАК
  • 20:44
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 21:00
    "Айригтай яриа" нэвтрүүлэг
  • 22:03
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК
  • 23:00
    "Ичээнд нь" МУСК
  • 00:40
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.1-4
  • 07:35
    Тобот Атлон II.5-6
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Мини Форс X II.20-21
  • 09:00
    Да Винчи /Kids/ - Хараач янзтай 17
  • 09:25
    Да Винчи /Kids/ - Амьтдыг судлахуй 2
  • 09:35
    Да Винчи /Kids/ -Бяцхан Милигийн асуултууд 63-64
  • 10:00
    Бяцхан автобус Таёо IV.13-14
  • 10:30
    Доктор хэн VII бүлгийн тусгай анги
  • 11:35
    Миний бяцхан одой морь V.16
  • 12:00
    Да Винчи /Learning/- Босс жаалууд 10
  • 12:35
    Да Винчи /Learning/ - Сиэста Зи 3
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.1-4
  • 13:30
    Врумиз III.19-20
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд III.5
  • 15:00
    Мини Форс X II.22-25
  • 16:00
    Да Винчи /Kids/ - Амьтдын ертөнц 19-20
  • 16:10
    Да Винчи /Kids/ - Артзүүка 37
  • 16:35
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан Милигийн асуултууд 65-66
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.5-8
  • 17:33
    Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр 17-18
  • 18:00
    Да Винчи /Learning/ - Оюун ухааны бүтээл 4
  • 18:35
    Да Винчи /Learning/ - Үүнийг мэдэх үү? 2
  • 19:00
    Бяцхан автобус Таёо IV.15-16
  • 19:30
    Бяцхан багш англи хэлний хичээл
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь V.17
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Тамын гүнжийн туслах 5-6
  • 22:00
    Доктор хэн VIII.1
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:50
    Өвгөдийн захиас: Зун
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    “Далай” танин мэдэхүйн баримтат кино
  • 10:40
    “Явлаа, Ирлээ” Биатлоны холбооны үндэсний шигшээ багийн менежер Б.Лхагвасүрэн
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    “Оюун ухааны гайхамшиг” баримтат кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:40
    “Хөгжилд хөтөлсөн 30 жил”
  • 13:30
    “Аминаас үнэтэй авиралт” баримтат кино
  • 14:00
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:10
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:20
    “Америк хэмнэл” Конкрессийн номын сангийн Монгол-Түвд номыг хариуцсан мэргэжилтэн Сусан Мейнхейт
  • 14:40
    “Амьдралын хүрд” Нийгмийн даатгал гэж юу вэ?
  • 15:00
    Мэдээ /шууд/
  • 15:20
    “Амьдралын өнгө” Ахмад настан
  • 16:00
    Мэдээ /давталт/
  • 16:30
    “Сан Романогийн дэргэдэх тулаан” баримтат кино
  • 17:20
    Ногоон шошго: Уур амьсгалын өөрчлөлт-2
  • 17:40
    Онцгой дуудлага
  • 18:00
    Мэдээ /давталт/
  • 18:20
    “Чин сэтгэл” Эхийн сэтгэлээр
  • 18:40
    “Америк хэмнэл” National Geographic Society, Байгалийн түүхийн музейд судлаач, доктор М.Болорцэцэг
  • 19:00
    Цаг агаар
  • 19:10
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Эгэл амьдралын мөр” 100 төгрөгний үнэ цэнэ Дархан-Уул аймаг Ц.Энхжаргал 2012 он.
  • 19:40
    “Амьдралын хүрд” Малчин, хувиараа хөдөлмөр эрхлэх даатгал
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Теле уулзалт” зохиолч Ч.Лодойдамба 1985 он.
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 22:50
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 22:55
    Эфир завсарлав.

SPS World

  • 00:00
    2021 Playoff Playback Heat/Bucks Round 1 Game 2
  • 01:00
    Inside the NBA
  • 02:00
    2021 Playoff Playback Heat/Bucks Round 1 Game 3
  • 03:00
    Inside the NBA
  • 04:00
    2021 Playoff Playback Heat/Bucks Round 1 Game 4
  • 05:00
    NBA Special AAPI Heritage Month Round Table
  • 06:00
    NBA Action 3024
  • 06:30
    Playoff Central live
  • 07:30
    2021 Playoff Playback Mavericks/Clippers Round 1 Game 1
  • 08:30
    2021 Playoff Playback Mavericks/Clippers Round 1 Game 2
  • 09:30
    NBA Action 3024
  • 10:00
    Playoff Central live
  • 12:30
    Playoff Central live
  • 14:00
    2021 Playoff Playback Mavericks/Clippers Round 1 Game 1
  • 15:00
    2021 Playoff Playback Mavericks/Clippers Round 1 Game 2
  • 16:00
    2021 Playoff Playback Heat/Bucks Round 1 Game 1
  • 17:00
    2021 Playoff Playback Heat/Bucks Round 1 Game 2
  • 18:00
    2021 Playoff Playback Heat/Bucks Round 1 Game 3
  • 19:00
    Inside the NBA
  • 20:00
    2021 Playoff Playback Heat/Bucks Round 1 Game 4
  • 21:00
    2021 Playoff Playback Mavericks/Clippers Round 1 Game 1
  • 22:00
    Inside the NBA
  • 23:00
    2021 Playoff Playback Wizards/Sixers Round 1 Game 1

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Байерн - Атлетико Аваргуудын лиг 1-р тойрог
  • 11:00
    Мюнхенгладбах - Реал Мадрид Аваргуудын лиг 2-р тойрог
  • 13:00
    Ла Лиг 2020-2021 сэтгүүл
  • 14:00
    Барселона - Хетафе Ла Лиг 31-р тойрог
  • 16:00
    Сегунда лиг плэй-офф тоглолт №1
  • 18:00
    Вильярреал - Барселона Ла Лиг 32-р тойрог
  • 20:00
    La Liga Top Moments №2
  • 20:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №24
  • 21:00
    La Liga Talking Football №2
  • 22:00
    Ювентус - Барселона Аваргуудын лиг 2-р тойрог

SPS National

  • 00:30
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ман Сити - Челси Аваргуудын лиг Шигшээ тоглолт
  • 11:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 12:00
    NBA Talk №30
  • 13:30
    Финикс - Л.А Лэйкерс NBA Плэй-Офф Тоглолт №6
  • 15:30
    Production time
  • 15:40
    Жүдо ДАШТ 2021 (Шууд) Өдөр 3 Хэсгийн барилдаан
  • 21:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Премьер лигийн тойм №01
  • 22:30
    Production time
  • 22:40
    Жүдо ДАШТ 2021 (Шууд) Өдөр 3 Шигшээ барилдаан

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 09:20
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "ЭМЯ-ны мэдээлэл" шууд
  • 11:10
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Ковид ба бизнес" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Прогноз" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Made" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Дэлхийн түүх 2 цагт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Амжилтын замнал" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 21:00
    "Game changers" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 23:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1136
  • 11:00
    Жүдо ДАШТ 2021 Өдөр 2 Шигшээ барилдаан
  • 12:30
    Октагон 3-13
  • 13:00
    ONE Weekly #22
  • 13:30
    UFC 258: Усман-Бурнс
  • 15:40
    Жүдо ДАШТ 2021 Өдөр 3 Хэсгийн барилдаан (Шууд)
  • 21:00
    UFC: Розенструйк-Сакай Тойм
  • 21:30
    WWE Smackdown 1137
  • 23:30
    ONE: Full Blast Тойм

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Гуталт муурын адал явдал Хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 09:00
    Сүлд-2021 уралдааны 3-р шатанд тэнцсэн оролцогчид - Хүүхэд
  • 09:30
    Зураг түүх өгүүлнэ-С.Ганбат СТА
  • 10:25
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 10:45
    Бизнес хөтөч
  • 10:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Сүлд-2021 уралдааны 3-р шатанд тэнцсэн оролцогчид
  • 13:30
    Би уран бүтээлч-Б.Чанцалдулам
  • 14:10
    Миний Монгол нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Дубай кап-2015
  • 14:55
    Бизнес хөтөч
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Эрдэнэт хурд-2018 Азарга, Соёолон
  • 17:00
    Мэдлэгтэй дэлгэц Хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Хурдан морины түүх
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сүлд-2021 уралдааны 3-р шатанд тэнцсэн оролцогчид
  • 19:00
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Эрийн хийморь-Сундуй
  • 20:00
    Сүлд үү, Тоо юу нэвтрүүлэг / Малдив /
  • 20:45
    Бизнес хөтөч
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Мориор амилсан Монгол заяа-М.Ганзориг
  • 22:30
    Ром Олон ангит уран сайхны кино 6-р анги
  • 23:15
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 02:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Анхны хайр" ОАК 64-р анги
  • 08:15
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 6
  • 09:10
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 27, 28
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 45, 46-р анги
  • 10:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 15
  • 12:00
    "Танхай номлогч" ОАК 9-р анги
  • 13:20
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 37, 38-р анги
  • 15:00
    "Газарт буусан од" ОАК 1, 2-р анги
  • 17:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Анхны хайр" ОАК 65-р анги
  • 19:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 47, 48-р анги
  • 20:10
    "Танхай номлогч" ОАК 10-р анги
  • 21:45
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 39, 40-р анги
  • 23:40
    "Хүнд цохилт" ОАК 47, 48-р анги
  • 00:20
    "Танхай номлогч" ОАК 10-р анги
  • 01:40
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 39, 40-р анги
  • 03:10
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:30
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Л.А Клипперс - Даллас NBA Плэй-Офф Тоглолт №6
  • 11:00
    PL World №01
  • 11:30
    Кристал П. - Эвертон PL 5-р тойрог
  • 13:30
    PL World №02
  • 14:00
    Л.А Лэйкерс - Финикс NBA Плэй-Офф Тоглолт №5
  • 16:00
    Эвертон - Ливерпүүл PL 5-р тойрог
  • 18:00
    Даллас - Л.А Клипперс NBA Плэй-Офф Тоглолт №6
  • 20:00
    NBA Gametime №133
  • 20:30
    The Buzzer №25
  • 21:30
    Премьер лигийн тойм №04
  • 22:30
    NBA Talk №30

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    "Бяцхан зөгий" хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 10:00
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 27-р анги
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:40
    Зарын цаг
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Тунгалаг тамир" МУСК 2-р анги
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Би ч гэсэн Монголын ирээдүй" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    DW Дэлхийн цаг: Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Бидний нэг" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 19:40
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 19:50
    "Таны Эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Хариуцлагатай нийгмийн төлөө" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Зарын цаг
  • 21:30
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 28-р анги
  • 22:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    "Найрын ширээний ууц" МУСК 2-р анги

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    MNB Спорт энэ долоо хоногт
  • 07:25
    Уухай: Дорноговь аймагт зохиогдсон Говийн бүсийн чуулга харваанаас бэлтгэв
  • 08:25
    Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Бельги-Англи тоглолт
  • 10:15
    “Олимп ба ОТО” Барселона-1992 олимпийн дурсамж, МУСГЗ Ж. Отгонцагаан
  • 11:00
    Монголын спортын түүх: Монголын сагсчид цуврал 2-р хэсэг
  • 12:10
    Дархан мэх: Монгол улсын заан Ч. Гочоосүрэн
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    “Евро 2004” хөлбөмбөгийн ЕАШТ “B” хэсэг Швейцарь-Хорват, Англи- Франц, Англи- Швейцарь, Франц-Хорват, Франц- Швейцарь, Англи-Хорват
  • 15:35
    “Евро 2004” хөлбөмбөгийн ЕАШТ “С” Дани-Итали, Швед-Болгар хэсэг
  • 16:35
    “Евро 2004” хөлбөмбөгийн ЕАШТ “С” Итали-Болгар, Дани-Швед хэсэг
  • 17:30
    Эрийн хийморь: Дундговь аймгийн Сайхан-Овоо сумын уяач Д. Ойдов
  • 18:05
    Аугаа хөлбөмбөгийн түүх: ДАШТ 1930, 1950 он
  • 18:40
    Миний мөрөөдөл Боксын тамирчин Д. Түвшинтунгалаг
  • 19:00
    Бахархал: Авто спортын ОУХМ Б. Бат-Ундрал
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Бөхийн хууч: Монгол улсын гавьяат дасгалжуулаг, улсын начин Г. Пүрэв-Очир
  • 20:30
    Аваргууд: Монгол улсын гавьяат дасгалжуулагч Л. Ундралбат
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Монголын спортын түүх: Монголын сагсчид цуврал 3-р хэсэг
  • 22:15
    “Халхгол-80 жил” 4х4 Бартаат замын уралдаан
  • 23:20
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 07:00
    Ярих өнцөг
  • 08:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 10:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /шууд/
  • 11:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 17:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    УИХ-ын цаг нэврүүлэг
  • 19:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /давталт/
  • 19:35
    Цаг агаар
  • 19:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /давталт/
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 22:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Ярих өнцөг
  • 00:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 00:30
    Баримтат нэвтрүүлэг

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Би Би” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Хамгийн азтай үе” олон ангит уран сайхны кино 1,2-р анги
  • 12:30
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 12:40
    “Дөрвөн урилга” Дорноговь аймгаас бэлтгэв
  • 14:10
    Хүүхдийн эрх
  • 14:20
    Монгол бичгийн хичээл-22
  • 14:40
    “Оюундалай” Гурван Марал од
  • 15:00
    “Дэггүй жаал” уран сайхны кино 3,4-р анги
  • 16:30
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 16:40
    Гэр бүлийн хичээл: Гэрлэлт ба хариуцлага
  • 17:00
    Монгол өв соёл хөтөлбөр
  • 18:00
    Сэтгэлийн гүүр
  • 18:15
    Хүүхдийн эрх
  • 18:25
    “Язгуур” үндэсний контент Оньсого таацгаая
  • 18:35
    Шинжлэх ухааны цаг хөтөлбөр
  • 19:15
    “Том ахын аялал” байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:45
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 19:50
    “Босох тэнхэл” ток шоу
  • 20:30
    “Хамгийн азтай үе” олон ангит уран сайхны кино 3,4-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VI/2420:30

MovieBox

"Галактикийн хамгаалагчид (Guardians of the Galaxy)" УСК

VI/2400:00

Central TV

Эфир завсарласан

VI/2422:50

MovieBox

"Тулаанч (The Fighter)" УСК