МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:50
    Урлан
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Хөршүүд” Уран сайхны кино 11,12-р анги
  • 10:40
    Гэр бүлийн хичээл: “Гэрлэлт ба хариуцлага”
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    ABU хүүхдийн цувралаас
  • 11:50
    “120/80” Эрүүл мэндийн хөтөлбөр
  • 12:20
    Япон хэлний хичээл №21
  • 12:40
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав
  • 13:10
    Босох тэнхэл
  • 13:50
    “Энэ бол дуурь” баримтат цуврал: Манон
  • 14:40
    “Катар-2022” ДАШТ-ий урьдчилсан шатны хэсгийн тоглолт / Монгол- Киргиз/ /шууд/
  • 17:00
    Эх орны төлөө
  • 17:30
    “Ерөнхийлөгчийн сонгууль-2021” Халз мэтгэлцээн /шууд/
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Эрхзүйн хөтөч
  • 21:30
    Язгуур үндэсний төсөл: Оньсого таацгаая
  • 21:35
    “Ерөнхийлөгчийн сонгууль-2021” Зөв хүн-Электорат эвсэл
  • 21:50
    “Ерөнхийлөгчийн сонгууль-2021” Ардчилсан нам
  • 22:05
    “Ерөнхийлөгчийн сонгууль-2021” Монгол Ардын нам
  • 22:20
    “Франц зоогийн газар” Уран сайхны кино 1.2-р анги
  • 23:50
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:05
    "Хобби" баримтат кино
  • 07:35
    "Агаарт нисдэг хэвлэл мэдээллийн тасаг" олон ангит кино /9/
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:15
    Эрүүл амьдрал - Ирээдүйн баталгаа
  • 10:25
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /5-р бүлэг 19,20/
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:35
    Токиогоос Токио - Спортын хөтөлбөр
  • 12:35
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:45
    "Мөнгө" олон ангит кино /3/
  • 13:35
    Цэцэрлэгт ч ногооны талбайд ч
  • 14:10
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:20
    "Бурхан өршөөг" Монголын уран сайхны кино
  • 16:20
    УИХ-ын цаг
  • 16:50
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:30
    "Агаарт нисдэг хэвлэл мэдээллийн тасаг" олон ангит кино /10/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    Монгол улсын Ерөнхийлөгчийн сонгууль 2021
  • 20:40
    "Мөнгө" олон ангит кино /4/
  • 21:45
    Монгол улсын Ерөнхийлөгчийн сонгууль 2021
  • 22:00
    Монгол улсын Ерөнхийлөгчийн сонгууль 2021
  • 22:20
    "Моторын дуу" Монголын уран сайхны кино
  • 00:10
    UBS энэ 7 хоногт
  • 00:15
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "168 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Алтан боломж"
  • 10:10
    "Бизнес тайм"
  • 10:30
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 11:20
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 45,46-р анги
  • 12:10
    "Дүүргийн адмирал" ОАК 11-р анги
  • 13:10
    "Танайд хоноё"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "ТВ Галерей" Алтан фонд
  • 16:00
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:50
    "Хаадын нутаг" ОАК 93-р анги
  • 17:40
    "Шинкалион" олон ангит хүүхэлдэйн кино 47,48-р анги
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Дүүргийн адмирал" ОАК 12-р анги
  • 21:15
    "Монгол Улсын Ерөнхийлөгчийн сонгууль-2021"
  • 21:50
    "Ирвэсний амьдрал"
  • 22:20
    "Хаадын нутаг" ОАК 94-р анги
  • 23:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:25
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Бизнес мэдээ
  • 07:35
    Гуанжоу 2010 азийн наадам - волейбол -Малдив - Тажекстан эмэгтэй
  • 08:30
    "Жумүн" 108-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 09:30
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:10
    "Рейч дэ бюти"гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    "Ардын хувсгалын 95 жилийн ой" 1-р хэсэг
  • 13:00
    Азийн мэдээ
  • 13:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:30
    "Монгол сугалаа" шууд
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:30
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "ТВ молл"
  • 17:30
    Гранд маршал хотхон
  • 17:50
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:30
    "Кино сутра 1" уран сайхны кино
  • 19:30
    "Амдралын тойрог"1-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:45
    Бизнес мэдээ
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:15
    "Токиогоос Токио" спортын хөтөлбөр#3
  • 23:15
    Ерөнхийлөгчийн сонгууль 2021
  • 00:00
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:10
    Эфир завсарласан

C1

  • 08:00
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 09:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:00
    "Өдрийн хөтөлбөр" арилжааны нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес амжилт
  • 11:00
    "Даниель бамбар" Хүүхэлдэйн кино 9,10-р анги
  • 11:30
    "Abby hatcher" Хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 11:50
    "Эзел" ОАК 4-р анги
  • 13:00
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "T Live" тогооч Тэнгисийн цаг /давталт/
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    Таны эрүүл мэндэд
  • 15:00
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Монгол сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнес амжилт
  • 17:30
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Элит гэр бүл" СОАК 7-р анги
  • 19:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 19:30
    "С1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Учрал подкаст
  • 21:30
    "Ерөнхийлөгчийн сонгууль 2021"
  • 22:00
    "Элит гэр бүл" СОАК 8-р анги
  • 23:30
    "Эзел" ОАК 4-р анги
  • 00:20
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Нахиа
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Таарсан хоёр МУСК
  • 13:00
    Business time
  • 13:30
    Үндэсний сугалаа 1900 0000
  • 14:30
    Лагины алт ОАК-10
  • 15:30
    Токиогоос Токио ток шоу
  • 16:30
    Business time
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Кобра ОАК
  • 19:30
    Ерөнхийлөгчийн сонгууль 2021
  • 19:45
    HRC үзүүлж байна
  • 20:00
    Ерөнхийлөгчийн сонгууль 2021
  • 20:15
    Longines үзүүлж байна
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Ерөнхийлөгчийн сонгууль 2021
  • 21:45
    Лагины алт ОАК-11
  • 22:45
    Кобра ОАК
  • 23:45
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:30
    "Далд уянга" МУСК
  • 02:45
    "Хонх" МУСК
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    "Гайхамшигт аялал" баримтат кино 8
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 1,2
  • 07:40
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 15,16
  • 08:10
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.38,39
  • 08:35
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 2.16,17
  • 09:05
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 42
  • 09:50
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 13
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:45
    Сонгогчдын боловсролд
  • 12:00
    "Сайн байна уу амьдрал минь" цахим төгсөлт шууд
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.38,39
  • 15:00
    "Морины тойм" нэвтрүүлэг
  • 16:35
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 1
  • 17:00
    Сонгогчдын боловсролд
  • 17:10
    "Хөгжилд тэмүүлсэн 30 жил" баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Наран тушаа хаалганы намхан жаахан бүсгүй" ОАК 43
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:20
    "Дэлгүүрийн атаман охин" ОАК 14
  • 21:50
    Сонгуууль 2021 Ардчилсан нам
  • 22:05
    "Сонгууль 2021" шудрага ёс хөгжлийн хөтөлбөр
  • 22:40
    "Шууд цохилт" кино драм

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 1.1-р анги
  • 07:25
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 2.25,26-р анги
  • 07:50
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.9,10-р анги
  • 08:20
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.8-р анги
  • 08:35
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 2.12-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.13-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.8,9-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 23-р анги
  • 11:20
    Шинжлэх ухаан
  • 11:30
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 11:40
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 12:00
    Цахим хонхны баяр
  • 14:40
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат №19)
  • 15:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат №19)
  • 15:30
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт (Гүнзгий шат №19)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Анхны хайр" ОАК 9-р анги
  • 17:00
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц
  • 17:35
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 18:00
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 2.13-р анги
  • 18:25
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 2.14-р анги
  • 18:50
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 4.11,12-р анги
  • 19:20
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 24-р анги
  • 21:00
    "Үүргэвчтэй аялал-2" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гранд зочид буудал" 1.11,12-р анги
  • 23:00
    "Анхны хайр" ОАК 10-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс: Технологи, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Paw Patrol" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 9,10-р анги
  • 09:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 5-р анги
  • 10:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 1-р анги
  • 10:30
    "Амалуна" Нарны циркийн шоу үзүүлбэр-2012
  • 11:30
    "Хөлбөмбөг А-Я" ток шоу
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 4-р бүлэг 2-р анги
  • 13:00
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 13:25
    "Гурван найз" ОАУСК 21-р анги
  • 14:00
    Евро 2020-Хөл бөмбөгийн жаран 1-р анги
  • 14:30
    "Paw Patrol" хүүхэлдэйн кино 1-р бүлэг 9,10-р анги
  • 15:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 5-р анги
  • 15:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 16:00
    "Үлгэрийн ертөнц" Нарны циркийн шоу үзүүлбэр-2012
  • 17:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 18:00
    "Асуулт булан" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 4-р бүлэг 3-р анги
  • 19:25
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 1-р анги
  • 20:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 20:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 21:00
    "Хайрын симфони" ОАК 1-р бүлэг 1-р анги
  • 22:30
    "Асуулт булан" шоу нэвтрүүлэг
  • 23:15
    "Гурван найз" ОАУСК 21-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 3-р анги
  • 10:30
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 50-р анги
  • 11:45
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино 4-6-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Авьяаслаг Монголчууд-3" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 15:00
    "Сүүлчийн хатан" СОАК 14-р анги
  • 16:10
    "The Voice of Mongolia - 2" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 4-р анги
  • 18:00
    "Ододтой бүжиглэе" шоу нэвтрүүлэг- Хөшигний ард
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Эх нялхсын сувилал" СОАК 1-р анги
  • 20:55
    Цаг агаар
  • 21:00
    Шударга ёс Хөгжлийн хөтөлбөр
  • 21:15
    Ардчилсан нам
  • 21:30
    "Тэнгэрээс буусад од" МУСК
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ
  • 00:30
    "Хувь тавилан" МОАК 71-р анги
  • 01:20
    Миний Монголын соёл
  • 01:30
    Эфир завсарлана

TV8

  • 05:20
    "Хамтран амьдрагч" МУСК
  • 07:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 26-р анги
  • 08:00
    "Ардын журамт цэргийн мөрөөр" шоу нэвтрүүлэг дугаар 6
  • 08:25
    Дорнын зурлага
  • 08:30
    "Перугийн алт" баримтат кино
  • 08:57
    Цаг агаар
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Миа бид 2" хүүхэлдэйн киноны 15-р анги
  • 09:53
    ТВ зар 151918
  • 10:00
    "Бүсгүйчүүд" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:00
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес толь
  • 10:40
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Гарц" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 12:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 12:25
    K-pop хөгжмийн цаг
  • 12:40
    "Консуни" хүүхэлдэйн киноны 19,20-р анги
  • 12:55
    Сонгогчдын боловсролд
  • 12:57
    Цаг агаар
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:00
    Бизнес толь
  • 13:10
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАУСК, 1-р анги
  • 13:30
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 27-р анги
  • 14:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Цаг агаар
  • 14:55
    ТВ зар 151918
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:00
    "Амьдрах сайхан" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Тоо юу, сүлд үү?" aяллын нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Хурдан морины уралдааны тойм
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:00
    "Нар хиртсэн жил" МУСК
  • 17:10
    "Орос ба Хятад зуун дамжсан их зам" баримтат кино
  • 17:35
    Монгол Улсын ерөнхийлөгчийн сонгууль-2021 /Aрдчилсан нам/
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 18:15
    Бизнес толь
  • 18:45
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:15
    МУ-ын Ерөнхийлөгчийн сонгууль 2021
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    МУ-ын Ерөнхийлөгчийн сонгууль 2021
  • 20:45
    МУ-ын Ерөнхийлөгчийн сонгууль 2021
  • 21:00
    "Зочны цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Дагийгийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "Түүх 1 минут" өгүүлэмж
  • 21:30
    “Домогт Пэг Тун Сү” ОАУСК, 17-р анги
  • 21:35
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гадны хүн" ОАУСК 26-р анги
  • 22:50
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:25
    Эфир хаана
  • 23:45
    Монгол Ардын намын сонгуулийн штаб
  • 00:00
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАУСК, 1-р анги
  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:20
    Эфир завсарлага

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:35
    Уран сайхны кино /давталт/
  • 08:00
    Баримтат кино
  • 08:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:15
    "Хавар хайр " уран сайхны кино 6-р анги /давталт/
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:10
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Сайн уу амьдрал минь" Цахим хонхны баяр
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 14:35
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 15:10
    Спортын цаг
  • 16:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 17:45
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:25
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 19:00
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 19:15
    "Хавар хайр" уран сайхны кино 7-р анги
  • 20:15
    МУ-н ерөнхийлөгчийн сонгууль - 2021
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    МУ-н ерөнхийлөгчийн сонгууль - 2021
  • 21:45
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 22:00
    МУ-н ерөнхийлөгчийн сонгууль - 2021
  • 22:15
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /Б.Цогбадрах/
  • 23:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:40
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 07:00
    "Шинэ трэйлер"
  • 07:05
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.49-р анги)
  • 07:50
    "Рэд (Red)" УСК
  • 09:55
    "Рэд 2 (Red 2)" УСК
  • 11:55
    "Цаасан хот (Paper Towns)" УСК
  • 14:00
    "Эббингийн захын гурван самбар (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)" УСК
  • 16:05
    "Луугийн үнсэлт (Kiss of the Dragon)" УСК
  • 17:50
    "Однажды UB" МУСК
  • 19:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.50-р анги)
  • 20:30
    "Тэдний үзэн ядалт (The Hate You Give)" УСК
  • 23:00
    "Дэлхийг тойрсон 80 хоног (Around the World in 80 Days)" УСК
  • 01:15
    "Рэд (Red)" УСК
  • 03:10
    "Цэргийн сургууль" ОАК (II.49,50-р анги)
  • 04:40
    "Тэдний үзэн ядалт (The Hate You Give)" УСК
  • 06:50
    "Дэлхийг тойрсон 80 хоног (Around the World in 80 Days)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 08,09-р анги
  • 08:55
    E-Mart үзүүлж байна
  • 09:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 10:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 45-р анги
  • 10:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Өмнө зүгт аялсан урт зам
  • 12:30
    3 охин - Хурдлах тусам тоглолт
  • 14:00
    "Гэрч" ОАК 40-р анги
  • 15:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Токиогоос Токио" спортын хөтөлбөр
  • 16:30
    "Хамтдаа сурья " теле хичээл
  • 17:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:10
    Бизнес амжилт
  • 17:40
    "Халуухан ээж" ХОАК 1-р анги
  • 18:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 10,11-р анги
  • 19:00
    Ерөнхийлөгчийн сонгууль - 2021
  • 19:15
    E-Mart үзүүлж байна
  • 19:20
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    Ерөнхийлөгчийн сонгууль - 2021
  • 20:15
    Сонгогчдын боловсролд
  • 21:00
    Ерөнхийлөгчийн сонгууль - 2021
  • 21:10
    Өмнө зүгт аялсан урт зам
  • 22:10
    Гэрч ОАК 41-р анги
  • 23:10
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:50
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 9, 10-р анги
  • 09:15
    "Соүсли меми " УСК
  • 11:00
    "Эрүүл мэндийн яам" үзүүлж байна
  • 11:30
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 11:40
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 7-р анги
  • 12:30
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 9, 10-р анги
  • 12:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 13:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 13:15
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 13:30
    "Хөгжилтэй дүр-Дэлхий даахгүй баян"
  • 15:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 15:35
    "Colf and Goffee" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 17:35
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 17:55
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 18:00
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 18:10
    "1 хувь" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 19:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 19:35
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 20:00
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 8-р анги
  • 20:50
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 21:15
    "МАН" үзүүлж байна
  • 21:30
    "1 хувь" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 22:35
    "Саме" УСК
  • 00:25
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Амлалт хэрэгжиж байна
  • 09:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Тэнгэрээс буусан од" Монголын уран сайхны кино
  • 12:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 14:10
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "ТВ өмгөөлөгч " нэвтрүүлэг /шууд/
  • 18:50
    "Ерөнхийлөгчийн сонгууль 2021" - Ардчилсан нам
  • 19:05
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:35
    Онцгой байдлын цаг
  • 19:50
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Ерөнхийлөгчийн сонгууль 2021" - Зөв хүн электорат эвсэл
  • 20:45
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Ерөнхийлөгчийн сонгууль 2021" - Монгол ардын нам
  • 22:05
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 26-р анги
  • 23:00
    "Биг Биг Фэмили" нэвтрүүлэг
  • 00:05
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • 07:32
    "Өглөөний мэнд, монголчууд аа" хөтөлбөр
  • 10:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:35
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • 11:57
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    ЭМЯ үзүүлж байна
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Амазон " баримтат кино
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Хошин шогийн тоглолт
  • 17:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Бермудын гурвалжин" баримтат кино
  • 20:00
    Овжин охид " ОАК
  • 20:45
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 21:00
    "Сайн байна уу, Захирал аа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" OАК
  • 23:00
    "Ардын элч" МУСК
  • 00:30
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро II.49-52
  • 07:35
    Тобот Атлон II.3-4
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Мини Форс X II.16-17
  • 09:00
    Да Винчи /Kids/ - Том шинжлэх ухаан III.3
  • 09:30
    Да Винчи /Kids/ - Амьтдын ертөнц 17-18
  • 09:45
    Да Винчи /Kids/- Бяцхан Милигийн Асуултууд 61-62
  • 10:00
    Бяцхан автобус Таёо IV.11-12
  • 10:30
    Доктор хэн VII.8
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь V.15
  • 12:00
    Да Винчи /Learning/ - Аз жаргалын эрэлд 3
  • 12:35
    Да Винчи /Learning/ - Сиэста Зи 5-6
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро II.49-52
  • 13:30
    Врумиз III.17-18
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд III.4
  • 15:00
    Мини Форс X II.18-21
  • 16:00
    Да Винчи /Kids/ - Хараач янзтай 17
  • 16:25
    Да Винчи /Kids/ - Амьтдыг судлахуй 2
  • 16:35
    Да Винчи /Kids/ -Бяцхан Милигийн асуултууд 63-64
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.1-4
  • 17:33
    Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр 15-16
  • 18:00
    Да Винчи /Learning/ - Босс жаалууд 11
  • 18:35
    Да Винчи /Learning/ - Сиэста Зи 7
  • 19:00
    Бяцхан автобус Таёо IV.13-14
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь V.16
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Тамын гүнжийн туслах 3-4
  • 22:00
    Доктор хэн VII бүлгийн тусгай анги
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:50
    Өвгөдийн захиас: Зун-1
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 09:20
    Алтан аргамж: Төрийн болон дипломат ёслол Онц бөгөөд бүрэн эрхт элчин Ч.Батжаргал оролцов. 2020 он.
  • 10:00
    Цар тахлын дараахь аялал жуулчлалын салбар олон улсад
  • 10:20
    Хуулийн засаглал
  • 10:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    “Ижий аав хоёр минь” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:20
    Цаг агаар
  • 12:30
    Эх орны төлөө
  • 13:00
    “Орчин үеийн гайхамшиг-элсэн чихэр” баримтат кино
  • 13:45
    Өвгөдийн захиас: Зун-2
  • 13:55
    “Тулаанч” богино хэмжээний баримтат кино
  • 14:00
    Монголын спортын түүх: “Монголын цаначид”
  • 15:00
    Мэдээ /шууд/
  • 15:20
    Зураглал
  • 15:25
    “Цунами үхлийн давалгаа” баримтат кино
  • 16:00
    Мэдээ /давталт/
  • 16:30
    “Амьдралын өнгө” Үйлчилгээний чанар
  • 17:00
    “Оюун ухааны гайхамшиг” баримтат кино
  • 18:00
    Мэдээ /давталт/
  • 18:20
    “Чин сэтгэл” Энхийн элч
  • 18:40
    “Америк хэмнэл” Конкрессийн номын сангийн Монгол-Түвд номыг хариуцсан мэргэжилтэн Сусан Мейнхейт
  • 19:00
    Өвгөдийн захиас: Зун-3
  • 19:15
    Цаг агаар
  • 19:20
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 19:30
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /шууд/
  • 19:40
    “Амьдралын хүрд” Нийгмийн даатгал гэж юу вэ?
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Явлаа, Ирлээ” Биатлоны холбооны үндэсний шигшээ багийн менежер Б.Лхагвасүрэн
  • 21:20
    “Хөгжилд хөтөлсөн 30 жил” баримтат кино
  • 22:05
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 22:50
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 22:55
    Эфир завсарлав.

SPS World

  • 00:00
    2021 Playoff Playback
  • 00:30
    Inside the NBA
  • 01:30
    2021 Playoff Playback
  • 03:00
    Inside the NBA
  • 04:00
    2021 Playoff Playback
  • 05:30
    WNBA Weekly #202
  • 06:00
    Playoff Central live
  • 07:30
    2021 Playoff Playback Heat/Bucks Round 1 Game 1
  • 08:30
    2021 Playoff Playback Mavericks/Clippers Round 1 Game 1
  • 09:30
    2021 Playoff Playback Wizards/Sixers Round 1 Game 1
  • 10:30
    2021 Playoff Playback Trailblazers/Nuggets Round 1 Game 1
  • 11:30
    2021 Playoff Playback Celtics/Nets Round 1 Game 1
  • 12:30
    2021 Playoff Playback Lakers/Suns Round 1 Game 1
  • 13:30
    NBA Action 3023
  • 14:00
    2021 Playoff Playback Hawks/Knicks Round 1 Game 1
  • 15:00
    2021 Playoff Playback Grizzlies/Jazz Round 1 Game 1
  • 16:00
    2021 Playoff Playback Heat/Bucks Round 1 Game 1
  • 17:00
    2021 Playoff Playback Mavericks/Clippers Round 1 Game 1
  • 18:00
    2021 Playoff Playback Wizards/Sixers Round 1 Game 1
  • 19:00
    Inside the NBA
  • 20:00
    2021 Playoff Playback Trailblazers/Nuggets Round 1 Game 1
  • 21:00
    2021 Playoff Playback Celtics/Nets Round 1 Game 1
  • 22:00
    Inside the NBA
  • 23:00
    2021 Playoff Playback Heat/Bucks Round 1 Game 1

SPS Classic

  • 00:30
    Сегунда лиг плэй-офф тоглолт №2
  • 02:30
    La Liga ZAP №17
  • 02:50
    Сегунда лиг плэй-офф тоглолт №4 (Шууд)
  • 05:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Леванте - Севилья Ла Лиг 31-р тойрог
  • 11:00
    Кадис - Реал Мадрид Ла Лиг 31-р тойрог
  • 13:00
    Атлетико - Уэска Ла Лиг 31-р тойрог
  • 15:00
    Ла Лиг 2020-2021 шилдэг гоолууд
  • 16:00
    La Liga World №10
  • 16:30
    ПСЖ - Ман Ютд Аваргуудын лиг 1-р тойрог
  • 18:30
    Челси - Севилья Аваргуудын лиг 1-р тойрог
  • 20:30
    La Liga Talking Football №1
  • 21:30
    La Liga Top Moments №1
  • 22:00
    Сегунда лиг плэй-офф тоглолт №4

SPS National

  • 00:30
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Дэнвэр - Портлэнд NBA Плэй-Офф Тоглолт №3
  • 11:00
    The Buzzer №24
  • 12:00
    NBA Gametime №132
  • 12:30
    NBA Talk №29
  • 14:00
    Тоглолтын өмнө (Шууд)
  • 14:50
    Киргиз - Монгол (Шууд) ДАШТ-2022 урьдчилсан шат
  • 17:00
    Жүдо ДАШТ 2021 (Шууд) Өдөр 2 Хэсгийн барилдаан
  • 21:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    La Liga Talking Football №3
  • 22:30
    Production time
  • 22:40
    Жүдо ДАШТ 2021 (Шууд) Өдөр 2 Шигшээ барилдаан

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    "Bloomberg daybreak: Asia" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "ЭМЯ-ны мэдээлэл" шууд
  • 11:10
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 13:00
    "101-н төхөөрөмж" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Инженерчлэлийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Хурдасгуур" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Bloomberg wall street week" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 19:45
    "Сонгуулийн сурталчилгаа"
  • 20:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 21:00
    "Сонгуулийн сурталчилгаа"
  • 21:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 23:00
    Эфир завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Monday raw 1462
  • 11:00
    Жүдо ДАШТ 2021 Өдөр 1 Шигшээ барилдаан
  • 12:30
    Октагон 3-13
  • 13:00
    ONE Weekly #22
  • 13:30
    UFC 249: Фэргусон-Гэйжи
  • 16:00
    Жүдо ДАШТ 2021 Өдөр 2 Хэсгийн барилдаан (Шууд)
  • 21:00
    ONE: Full Blast Тойм
  • 21:30
    UFC: Розенструйк-Сакай

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 08:30
    Гуталт муурын адал явдал Хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 09:00
    Сүлд-2021 уралдааны 3-р шатанд тэнцсэн оролцогчид - Хүүхэд
  • 09:30
    Сонирхогчдын клуб
  • 10:00
    Сүлд үү, Тоо юу нэвтрүүлэг / ДУШАНБЕ /
  • 10:45
    Бизнес хөтөч
  • 10:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Сүлд-2021 уралдааны 3-р шатанд тэнцсэн оролцогчид
  • 13:30
    Ватиканы нууц Баримтат кино
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Нүүрэнтэйн хурд-2016 тойм
  • 17:00
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 17:20
    Дубай кап-2012
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 17:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сүлд-2021 уралдааны 3-р шатанд тэнцсэн оролцогчид
  • 19:15
    Амтат хоолны эрэлд
  • 19:45
    Сонгуулийн цаг-1
  • 20:00
    Гийнгоо нэвтрүүлэг-Г.Ганбаатар
  • 20:30
    Сэтгэлд хоногшсон дуунууд
  • 20:45
    Сонгуулийн цаг-2
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Зураг түүх өгүүлнэ-С.Ганбат СТА
  • 22:30
    Ром Олон ангит уран сайхны кино 5-р анги
  • 23:15
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:45
    Сонгуулийн цаг-Монгол Ардын Нам
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 02:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Анхны хайр" ОАК 63-р анги
  • 08:15
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 5
  • 09:10
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 25, 26
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 43, 44-р анги
  • 10:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 14
  • 12:00
    "Танхай номлогч" ОАК 8-р анги
  • 13:15
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 35, 36-р анги
  • 15:00
    "Хачин хүн ба хачин хүн" ОАК 29-32-р анги
  • 17:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Анхны хайр" ОАК 64-р анги
  • 19:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 45, 46-р анги
  • 20:10
    "Танхай номлогч" ОАК 9-р анги
  • 21:45
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 37, 38-р анги
  • 23:40
    "Хүнд цохилт" ОАК 45, 46-р анги
  • 00:20
    "Танхай номлогч" ОАК 9-р анги
  • 01:40
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 37, 38-р анги
  • 03:10
    Эфир завсарлага

SPS Prime

  • 00:30
    Лэстер - Вест Хэм PL 4-р тойрог
  • 02:30
    Юта - Мемфис NBA Плэй-Офф Тоглолт №3
  • 04:30
    Челси - Кристал П. PL 4-р тойрог
  • 06:30
    Даллас - Л.А Клипперс NBA Плэй-Офф Тоглолт №6
  • 08:30
    NBA Action №3024
  • 09:00
    Саутхэмптон - Вест Бром PL 4-р тойрог
  • 11:00
    PL Netbusters №04
  • 11:30
    Финикс - Л.А Лэйкерс NBA Плэй-Офф Тоглолт №6
  • 13:30
    NBA Gametime №132
  • 14:00
    Лийдс - Ман Сити PL 4-р тойрог
  • 16:00
    Л.А Клипперс - Даллас NBA Плэй-Офф Тоглолт №6
  • 18:00
    А. Вилла - Ливерпүүл PL 4-р тойрог
  • 20:00
    Премьер лигийн тойм №04
  • 21:00
    NBA Talk №30
  • 22:30
    NBA Плэй-Офф 2020-21

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 09:00
    "Бидний нэг" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 26-р анги
  • 11:00
    Эрүүл мэндийн яамны мэдээлэл /шууд/
  • 11:40
    Зарын цаг
  • 11:50
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 12:00
    "Таны Эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Тунгалаг тамир" МУСК 1-р анги
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    DW Дэлхийн цаг: Германд үйлдвэрлэв
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:40
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 18:50
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 19:20
    "Хууль ба нийгэм" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Зарын цаг
  • 21:30
    Монгол Улсын Ерөнхийлөгчийн сонгуулийн сурталчилгаа
  • 22:00
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    Монгол Улсын Ерөнхийлөгчийн сонгуулийн сурталчилгаа
  • 22:35
    "Заяагаар учирсан хоёр" ОАК 27-р анги
  • 23:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    "Найрын ширээний ууц" МУСК 1-р анги

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    “Евро 2004” хөлбөмбөгийн ЕАШТ “А” хэсэг Грек-Португал, ОХУ-Испани, ОХУ- Грек, Испани-Португал
  • 08:55
    Оддын замнал: Португал дасгалжуулагч Жозе Моуриньо
  • 09:25
    Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Панам-Түнис тоглолт
  • 11:10
    Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Хорват-Англи тоглолт
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    Хөлбөмбөгийн 21 дэх удаагийн ДАШТ-2018 Хорват-Англи тоглолт /үргэлжлэл/
  • 13:40
    Бөхийн хууч: Монгол улсын гавьяат дасгалжуулаг, улсын начин Г. Пүрэв-Очир
  • 14:10
    Дархан мэх: Монгол улсын өсөх идэр начин Н. Бүрэнбаатар
  • 14:40
    “Катар-2022” ДАШТ-ий урьдчилсан шатны хэсгийн тоглолт “Монгол-Киргиз”-шууд
  • 17:00
    Бахархал: Монгол улсын гавьяат багш Санжхүүгийн Хаянгарваа
  • 17:30
    “Олимп ба Ото” “Ванкувер-2010” өвлийн олимпын наадам
  • 18:00
    MNB Спорт энэ долоо хоногт
  • 18:10
    Миний мөрөөдөл
  • 18:40
    Бахархал: Ч.Зоригтбаатар
  • 19:10
    Оддын замнал
  • 19:40
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг /давталт/
  • 20:40
    Спорт хобби
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Бахархал
  • 21:45
    Монголын спортын түүх: Монголын сагсчид цуврал 1-р хэсэг
  • 23:05
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 07:00
    Ярих өнцөг
  • 08:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 10:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 11:00
    ЭМЯ: Цаг үеийн мэдээлэл /шууд/
  • 11:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 13:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 13:05
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 15:05
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 17:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 19:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 19:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 20:00
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 20:15
    МУ-ын Ерөнхийлөгчийн сонгууль-2021
  • 20:30
    Ярих өнцөг
  • 21:30
    МУ-ын Ерөнхийлөгчийн сонгууль-2021
  • 21:45
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    МУ-ын Ерөнхийлөгчийн сонгууль-2021
  • 22:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Гүүр нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Ярих өнцөг
  • 00:00
    Аналист экспертийн цаг
  • 00:30
    Баримтат нэвтрүүлэг

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    “Би Би” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Хүргэн хүү” монголын уран сайхны кино
  • 12:40
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 12:50
    Хүүхдийн эрх
  • 13:00
    Монгол бичгийн хичээл-21
  • 13:20
    “Агаараар гүйцгээе” аяллын нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Билгийн мэлмий” Хорин нэгэн Дарь-Эх
  • 14:55
    Өв эрдэнэ
  • 15:00
    “Дэггүй жаал” уран сайхны кино 1,2-р анги
  • 16:30
    “MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 16:40
    120/80 эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг “Эрүүл мэнд”
  • 17:30
    Хүүхдийн эрх
  • 17:40
    Боломж дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    “Язгуур” үндэсний контент Оньсого таацгаая
  • 18:10
    “Миний сонгосон мэргэжил” Номын санч
  • 18:30
    Хүүхдийн эрх
  • 18:40
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 19:00
    “Дөрвөн урилга” Дорноговь аймгаас бэлтгэв
  • 20:30
    “Хамгийн азтай үе” олон ангит уран сайхны кино 1,2-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VI/2420:30

MovieBox

"Галактикийн хамгаалагчид (Guardians of the Galaxy)" УСК

VI/2400:00

Central TV

Эфир завсарласан

VI/2422:50

MovieBox

"Тулаанч (The Fighter)" УСК