МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Дэлхийн тамирчин” Мария Шаранова
  • 08:30
    Доорий дин дон
  • 09:00
    “Эгч дүүс” Уран сайхны кино 5.6-р анги
  • 10:30
    Өв эрдэнэ
  • 10:35
    Зуузуугийн найзууд
  • 10:45
    Гэр бүлийн хичээл: “Гэр бүл дэх сэтгэл санааны хүчирхийлэл”
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    Тоо ба хэлбэр дүрсүүд “Бутархай тоог хуваах нь”
  • 11:50
    “Тайга” Хүүхэлдэйн кино 7.8-р анги
  • 12:40
    Ногоон шошго
  • 13:00
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Цэнхэр алт-2”
  • 13:50
    “Ижий аав 2 минь” хөрөг
  • 14:40
    “Жив жив” бага насны хүүхдэд зориулав
  • 15:00
    “Яруу тунгалагийн цоморлог” концерт 1-р хэсэг
  • 16:00
    “Үлгэр дууссан хойно” Монголын уран сайхны кино
  • 17:30
    “Жүдо кид Жеки Чан” реалити шоу 8-р хэсэг
  • 18:00
    Оюундалай
  • 18:20
    “Дэлхийн тамирчин” Мухаммед Али
  • 18:50
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 19:20
    Хөдөө аж ахуйг дэмжих сан
  • 19:30
    Ургацын өнгө
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Яруу тунгалагийн цоморлог” концерт 2-р хэсэг
  • 22:00
    “Эгч дүүс” Уран сайхны кино 7.8-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:58
    UBS эхлэл
  • 07:00
    UBS энэ 7 хоногт
  • 07:05
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Хобби" баримтат кино
  • 08:30
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 10:15
    Эрүүл амьдрал - Ирээдүйн баталгаа
  • 10:25
    "Пороро" Хүүхэлдэйн кино /1-р бүлэг 1,2/
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:35
    "Нарны аялгуу" олон ангит кино /5/
  • 12:30
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 12:40
    Эрүүл амьдрал - Ирээдүйн баталгаа
  • 12:45
    "Жульбарс" олон ангит кино /4/
  • 13:45
    "Гэр бүлийн хөрөг" богино хэмжээний кино
  • 14:00
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 14:10
    "Хайрын рекорд" Монголын уран сайхны кино
  • 15:35
    Токиогоос Токио - Спортын хөтөлбөр
  • 16:35
    "Консуни" Хүүхэлдэйн кино /31,32/
  • 16:50
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Бизнес мэдээ-зарын цаг
  • 18:30
    "Нарны аялгуу" олон ангит кино /6/
  • 19:30
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Жульбарс" олон ангит кино /5/
  • 21:40
    Нүүр тулсан ярилцлага
  • 22:15
    Аяллын тойрог
  • 23:05
    "Хүүхэлдэй" Монголын уран сайхны кино
  • 00:15
    СITY NEWS мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:05
    UBS энэ 7 хоногт
  • 01:10
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "Алтан боломж"
  • 10:10
    "Бизнес тайм"
  • 10:40
    "Гайхамшигт Цох эмэгтэй ба Хар муур" ОА хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 11:30
    "Монгол сугалаа"
  • 13:00
    "Мессингийн шавь" ОАК 12-р анги
  • 14:10
    "Tem s Late Night show"
  • 14:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Аяллын амт" Баримтат кино
  • 16:10
    "Хаадын нутаг" ОАК 110-р анги
  • 17:00
    "Гайхамшигт Цох эмэгтэй ба Хар муур" ОА хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • 17:50
    "Үзэсгэлэнт Сэлбэ"
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Мессингийн шавь" ОАК 13-р анги
  • 21:15
    "New wave"
  • 21:40
    "Дуэт дуэль" Дугаар 12
  • 22:10
    "Урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:40
    "Хаадын нутаг" ОАК 111-р анги
  • 00:30
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:25
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Бизнес мэдээ
  • 07:40
    "Амдралын тойрог"13-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    Мэдээ
  • 13:00
    Азийн мэдээ
  • 13:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:30
    Алтай таван богдын хурд баруун бүсийн наадам, гуравдугаар хэсэг
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:30
    "Азын арван мянга сугалаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "ТВ молл"
  • 17:30
    Орон орны хоол
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 18:35
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 18:40
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:45
    Хамгийн хамгийн
  • 19:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    "Амдралын тойрог" 14-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:50
    Бизнес мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 22:15
    "Монгол сугалаа"шууд
  • 23:45
    Лондон 2012 - волейбол - Америк - Итали эрэгтэй
  • 01:15
    "Хаус локэйшн" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 01:20
    Эфир завсарласан

TV9

  • 05:25
    "Сарны гөлөг" МУСК
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:25
    Дорнын зурлага
  • 08:30
    "Тамын метр квадрат" баримтат кино
  • 08:57
    Цаг агаар
  • 09:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Миа бид 2" хүүхэлдэйн киноны 28-р анги
  • 09:55
    ТВ зар 151918
  • 10:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:30
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 12:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 12:25
    K-pop хөгжмийн цаг
  • 12:35
    "Тобот" хүүхэлдэйн киноны 1-р анги
  • 12:50
    "Өдрийн мэнд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАУСК, 14-р анги
  • 14:00
    "Тоо юу, сүлд үү?" аяллын нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Токио хүрэх зам" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    Хурдан морины уралдааны тойм
  • 15:40
    "Залуу нас" УСК
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Хэлэлцүүлэг" шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Тэрбумтны хүү” ОАУСК, 4-р анги
  • 22:55
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    "Хяналтын байцаагч нар" ОАУСК, 14-р анги
  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” нэвтрүүлэг
  • 05:20
    Эфир завсарлага

SBN

  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Нахиа /давталт/
  • 10:30
    Өдрийн мэнд
  • 11:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 11:30
    АСА станц-шууд
  • 13:00
    Үндэсний сугалаа 1900 0000 /давталт/
  • 14:00
    Business time
  • 14:30
    Гудамжны хууль ОАК 7 /давталт/
  • 15:30
    Инээдмийн толь
  • 16:00
    Business time
  • 16:30
    Өдрийн мэнд /давталт/
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино /давталт/
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Кобра ОАК
  • 19:30
    Нахиа 14 хөтөлбөр /давталт/
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Гудамжны хууль ОАК 8
  • 22:30
    Кобра ОАК /давталт/
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:00
    "Зөн билгийн тулаан" шоу 21.4.2
  • 01:35
    "Романтик эмч Ким са бу" ОАК 2.14
  • 02:50
    Мэдээ
  • 03:40
    Урлагийн гудамж
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 17,18
  • 07:40
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 19,20
  • 08:10
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 1.14,15
  • 08:35
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.46,47
  • 09:05
    "Зөн билгийн тулаан" шоу 21.4.2
  • 09:40
    "Романтик эмч Ким са бу" ОАК 2.14
  • 11:00
    Мэдээ
  • 11:45
    "Нууц цэцэрлэг" ОАК 15
  • 12:55
    "Токиогоос токио" нэвтрүүлэг 7
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:25
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.46,47
  • 15:00
    "Хүүхэд бүхэн эрхэм" УСК 1
  • 16:35
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 17,18
  • 17:30
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.46
  • 17:50
    "Гранд маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Зөн билгийн тулаан" шоу 21.5.1
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:05
    "Романтик эмч Ким са бу" ОАК 2.15
  • 21:45
    "Үзэсгэлэнт сэлбэ" нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Хосын бүжгийн ойлголт"
  • 00:00
    "Нууц цэцэрлэг" ОАК 15

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.8-р анги
  • 07:25
    "Тобот Атлон" хүүхэлдэйн кино 1.9,10-р анги
  • 07:50
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.25-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 1.6-р анги
  • 08:20
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.10,11-р анги
  • 09:05
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 3.2-р анги
  • 09:30
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.12,13-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 40-р анги
  • 11:25
    Шинжлэх ухаан
  • 11:35
    Аугаа уран зургууд
  • 11:45
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Гранд зочид буудал" 2.13,14-р анги
  • 13:05
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №19)
  • 13:30
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №20)
  • 13:50
    Япон хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №19)
  • 14:10
    "Good Mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №12)
  • 15:25
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Анхан шат: №13)
  • 15:45
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт (Дунд шат: №12)
  • 16:10
    "Анхны хайр" ОАК 26-р анги
  • 17:00
    "Токиогоос Токио" спортын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Transformers хувирагч роботууд” хүүхэлдэйн кино 4.12-р анги
  • 18:25
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 3.3-р анги
  • 18:50
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 1.14,15-р анги
  • 19:20
    "Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 41-р анги
  • 20:55
    Энэ миний ажил
  • 21:00
    "Гал тогоо" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гранд зочид буудал" 2.15,16-р анги
  • 23:00
    "Анхны хайр" ОАК 27-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Спорт
  • 08:30
    Ройтерс: Технологи, Бизнес ба Санхүү
  • 09:00
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-3,4-р анги
  • 10:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 5-р бүлэг 6-р анги
  • 10:30
    "Хайрын симфони" ХОАК 13-р анги
  • 11:30
    Ройтерс: Технологи ба Шинжлэх ухаан, Спорт
  • 12:00
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Бизнес ба Санхүү
  • 12:30
    "Евро2020" Швед-Польш /давталт/
  • 14:30
    "Thunderbirds урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-3,4-р анги
  • 15:30
    Ройтерс: Амьдралын хэв маяг, Технологи
  • 16:00
    "Хайрын симфони" ХОАК 14-р анги
  • 16:55
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 2-р анги
  • 17:30
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү, Спорт
  • 18:00
    Евро 2020-Хүрэх зам 4-р анги
  • 18:30
    "Хөл бөмбөг А-Я" ток шоу
  • 19:00
    "Schitt's Creek" инээдмийн цуврал 5-р бүлэг 7-р анги
  • 19:25
    "Гурван найз" ОАУСК 34-р анги
  • 20:00
    Ройтерс: Бизнес ба Санхүү,Технологи
  • 20:30
    Ройтерс: Спорт, Амьдралын хэв маяг
  • 21:00
    "Парадисо" кино нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 4-р анги
  • 10:30
    "Есөн сүүлтийн домог" СОАК 6-р анги
  • 11:45
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино 19-21-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Авьяаслаг Монголчууд-3" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "Бугсү эргэж ирсэн нь" СОАК 1-р анги
  • 16:00
    "The Voice of Mongolia - 2" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Анн охины андройдууд" хүүхдийн цуврал 5-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Есөн сүүлтийн домог" СОАК 7-р анги
  • 20:55
    Цаг агаар
  • 21:00
    "Заншлын хэлхээ" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Дурлалын гэмт хэрэг" МУСК
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ
  • 00:30
    "Хувь тавилан" МОАК 84-р анги
  • 01:20
    Миний Монголын соёл
  • 01:30
    Эфир завсарлага

TV8

  • 07:25
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:30
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 39-р анги
  • 08:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    "Ухаантай морь" сэтгүүлийн 10 жилийн ойн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Гадны хүн" ОАУСК S3 9-р анги /давталт/
  • 10:00
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Монголын гайхамшиг" өгүүлэмж
  • 10:35
    Бизнес толь
  • 11:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес толь
  • 13:25
    "Бюригийн цаг хугацааны аялал" хүүхэлдэйн кино 40-р анги
  • 13:50
    "100 асуулт" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Азын 10000" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Токиогоос Токио" спортын хөтөлбөр
  • 18:00
    8 music хөгжмийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Бизнес толь
  • 18:45
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Гранд Маршал хотхон" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Экологийн цаг" сурвалжилга Уран
  • 21:05
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Гадны хүн" ОАУСК S3 10-р анги
  • 23:15
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:45
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 06:45
    Баримтат кино
  • 07:40
    "Токиогоос Токио" нэвтрүүлэг - Цуврал 7
  • 08:40
    "Хавар хайр" уран сайхны кино 19-р анги /давталт/
  • 09:25
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 09:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 10:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:10
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 11:30
    "АСА станц" шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 13:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /Т.Даваажаргал/ давталт
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    "Сарнай" цэцэг хүргэлт - Амьдралын хором бүрийг аз жаргалтай болгоно.
  • 16:45
    19001950 - Зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "БИД" чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Монгол улсын "Донорын тухай хууль"-ийн шинэчилсэн найруулгаас
  • 19:30
    "Хавар хайр" уран сайхны кино 20-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Баялаг бүтээгч" нэвтрүүлэг - Зочин /Т.Даваажаргал/
  • 22:10
    Монголын уран сайхны кино
  • 00:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:35
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 08:40
    "Boobies" инээдмийн цуврал (Найзын бүс, Гурван худлын дүрэм)
  • 09:50
    "Төмөр хүн (Iron Man)" УСК
  • 11:55
    "Ахмад Америк: Өвлийн цэрэг (Captain America: The Winter Soldier)" УСК
  • 14:20
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.11,12-р анги)
  • 16:00
    "Хятад бүсгүй (China Girl)" УСК
  • 17:40
    "Boobies" инээдмийн цуврал (Монголд нэг удаа, Үхэшгүй, Хадмын сүнс)
  • 19:30
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.13-р анги)
  • 20:30
    "Галактикийн хамгаалагчид (Guardians of the Galaxy)" УСК
  • 22:50
    "Тулаанч (The Fighter)" УСК
  • 01:00
    "Хорио (Lockout)" УСК
  • 02:35
    "Boobies" инээдмийн цуврал (Монголд нэг удаа, Үхэшгүй, Хадмын сүнс)
  • 04:10
    "Цэргийн сургууль" ОАК (III.13-р анги)
  • 04:55
    "Галактикийн хамгаалагчид (Guardians of the Galaxy)" УСК
  • 06:55
    "Тулаанч (The Fighter)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бизнес амжилт
  • 08:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 29,30-р анги
  • 09:00
    "Хамтдаа сурья " теле хичээл
  • 09:20
    Хатуужил сахихуй буюу Нүгнай
  • 10:00
    "Халуухан ээж" ХОАК 13-р анги
  • 10:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:00
    Стар мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Токиогоос Токио" нэвтрүүлэг 7
  • 12:30
    "Сайхан нөхөрлөл" тоглолт
  • 14:00
    "Гэрч" ОАК 53-р анги
  • 15:00
    Монголын нууц товчоо
  • 15:30
    Жаргал даахгүйн зовлон МУСК
  • 17:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:10
    "Хамтдаа сурья " теле хичээл
  • 17:40
    Бизнес амжилт
  • 18:10
    "Халуухан ээж" ХОАК 14-р анги
  • 19:00
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 31,32-р анги
  • 19:30
    Дэлхийн хотууд - Калифорни
  • 20:00
    Ментор цаг 2.2
  • 21:00
    Би гэрэл зурагчин
  • 21:40
    Нэг минутанд Нэг спорт
  • 22:00
    "Гэрч" ОАК 54-р анги
  • 23:00
    Киносутра 4-р анги
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 31, 32 -р анги
  • 09:15
    "Цагаан толгойн алуурчин" УСК
  • 11:00
    "Эрүүл мэндийн яам" үзүүлж байна
  • 11:35
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 11:40
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 24-р анги
  • 12:30
    "Дами туулай ба Роми баавгай" хүүхэлдэйн кино 31, 32 -р анги
  • 12:45
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 13:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 13:15
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 13:30
    "Дархлаа" үзүүлж байна
  • 14:30
    И-спорт үзүүлж байна
  • 15:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 15:35
    "1 хувь" нэвтрүүлэг
  • 16:15
    И-спорт үзүүлж байна
  • 17:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр" үзүүлж байна
  • 17:45
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 18:00
    "НАНО бализам" үзүүлж байна
  • 18:10
    "1 хувь" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 19:45
    "Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 20:00
    "Хайрын зөвлөх" ОАК 25-р анги
  • 20:50
    "COOK E" үзүүлж байна
  • 21:00
    "1 хувь" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 22:00
    "Мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 22:45
    "211" УСК
  • 00:35
    TV7 төгсгөл

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Ард түмний индэр
  • 08:25
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 38-р анги
  • 10:20
    "Моо 21" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Их завсарлага" подкаст
  • 11:25
    Энхтайван багш хөрөг
  • 12:50
    Элсэлт 2021- Их засаг ОУИС
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /шууд /
  • 14:00
    Коронавирусийн халдвараас сэргийлье
  • 14:10
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Учралын баяр-3" төсөл нэвтрүүлэг
  • 16:15
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:15
    УИХ гишүүн Н.Учралын ажлын алба үзүүлж байна
  • 17:25
    "Бизнес ба боломж" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "ТВ өмгөөлөгч " нэвтрүүлэг /шууд/
  • 18:50
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Ард түмний индэр
  • 19:50
    Онцгой байдлын цаг
  • 20:05
    Ярилцлага
  • 21:15
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Да шөн күй пүүс" олон ангит кино 39-р анги
  • 22:55
    "Өдөр бүр өөр" энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Eco Channel

  • 07:00
    Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид хүүхэлдэйн кино
  • 07:32
    Өглөөний мэнд, монголчууд аа хөтөлбөр
  • 10:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:35
    "Жейк ба мөрөөдлийн арлын далайн дээрэмчид" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    ЭМЯ үзүүлж байна
  • 13:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Владимир Путин" Баримтат кино
  • 16:00
    Ард түмний зууч нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Би амьтанд хайртай нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Хошин шогийн тоглолт
  • 17:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Вакфу" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Орос бүтээлчдийн хот" баримтат кино
  • 20:00
    "Овжин охид " ОАК
  • 20:45
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 21:00
    Хобби нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Чикаго хотын цагдаа" ОАК
  • 23:00
    "Би чамд хайртай " МУСК
  • 00:45
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.49-52
  • 07:35
    Тобот Атлон III.3-4
  • 08:00
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 08:35
    Мини форс II.17-18
  • 09:00
    Да Винчи /Kids/ - Би том болохоороо 9
  • 09:15
    Да Винчи /Kids/ - Артзүүка 41
  • 09:30
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан Милигийн асуултууд 10
  • 10:00
    Бяцхан автобус Таёо V.11-12
  • 10:30
    Доктор хэн VIII.12
  • 11:30
    Миний бяцхан одой морь-Бүжгийн ид шид
  • 12:00
    Да Винчи /Learning/ - Ёо ёо ажиллагаа IV.2
  • 12:35
    Да Винчи /Learning/ - Спортын лаборатри 26
  • 12:45
    Да Винчи /Learning/ - Сиэста Зи 7
  • 13:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро III.49-52
  • 13:30
    Врумиз I.11-12
  • 14:05
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Хувирагч роботууд IV.11
  • 15:00
    Мини форс II.19-22
  • 16:00
    Да Винчи /Kids/ - Бяцхан зурагчид 5
  • 16:35
    Да Винчи /Kids/ - Шинжлэх ухааны туршилтууд 3
  • 17:00
    Бяцхан оцон шувуу Пороро IV.1-2
  • 17:35
    Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр 18-19
  • 18:00
    Да Винчи /Learning/- Үүнийг мэдэх үү? 7
  • 18:35
    Да Винчи /Learning/ - Байгалийн нууц 4
  • 19:00
    Бяцхан автобус Таёо V.13-14
  • 19:30
    Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Миний бяцхан одой морь-Киноны ид шид
  • 20:35
    Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Миний баатрын сургууль II.4-5
  • 22:00
    Доктор хэн VIII тусгай анги
  • 23:00
    Эфир хаасан

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс:Нүүдэлчдийн өв соёл: “Монгол уран барилга, сүм дуган”
  • 07:30
    “Эдлэнгийн эзэд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 08:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:00
    “Гэрлийн гайхамшиг” баримтат кино 3-р хэсэг
  • 09:50
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Эгэл амьдралын мөр” Санаж явбал бүтнэ С.Дагвасүрэн, Н.Алтанзул Багануур дүүрэг /2012 он/
  • 10:20
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 10:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Уран бүтээлийн хөрөг” Төрийн шагналт, Урлагийн гавьяат зүтгэлтэн, Зохиолч найруулагч Л.Ванганы амьдрал уран бүтээлээс /1990 он/
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:35
    “Бахархал” Гавьяат тамирчин Ж.Нарантунгалаг
  • 13:05
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Бидний нээсэн мань Дагийранз” Ардын жүжигчин Н.Дагийранзын хөрөг нэвтрүүлэг /1995 он/
  • 13:55
    “Нэр нь үл мэдэгдэх цэрэг” баримтат кино
  • 14:50
    Монголын мэдээ энэ долоо хоногт
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:30
    “Ижий аав хоёр минь” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Онцгой дуудлага
  • 16:45
    Дурсамж: “Цогт тайж-40” киноны уран бүтээлчид оролцов /1993 он/
  • 17:30
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Эгэл амьдралын мөр” Нүүдэл сөрсөн бүсгүй Говь-Алтай аймаг Р.Даариймаа /2013 он/
  • 18:00
    “Гэрлийн гайхамшиг” баримтат кино 4-р хэсэг
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    Хайрлаарай: “108 Мөргөл”
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Тусгаар тогтнолын товчоон” баримтат кино 2-р бүлгийн 7,8-р анги
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Монголын мэдээ-Маргааш
  • 23:05
    Эфир завсарлав.

SPS World

  • 00:00
    2021 Playoff Playback
  • 01:00
    2021 Playoff Playback
  • 02:00
    2021 Playoff Playback
  • 03:00
    2021 Playoff Playback
  • 04:00
    2021 Playoff Playback
  • 05:00
    Asian American & Pacific Islander Round Table
  • 06:00
    NBA Action 3026
  • 06:30
    Playoff Central live
  • 07:30
    2021 Playoff Playback
  • 08:30
    2021 Playoff Playback
  • 09:30
    2021 Playoff Playback
  • 10:30
    NBA Action 3026
  • 11:00
    Playoff Central live
  • 12:30
    NBA Together w/Chris Paul
  • 13:00
    Asian American & Pacific Islander Round Table
  • 14:00
    2021 Playoff Playback
  • 15:00
    2021 Playoff Playback
  • 16:00
    2021 Playoff Playback
  • 17:00
    2021 Playoff Playback
  • 18:00
    2021 Playoff Playback
  • 19:00
    Inside the NBA
  • 20:00
    2021 Playoff Playback
  • 21:00
    2021 Playoff Playback
  • 22:00
    Inside the NBA
  • 23:00
    2021 Playoff Playback

SPS Classic

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг: Барселона - Кадис 24-р тойрог
  • 11:00
    Ла Лиг: Сосьедад - Алавес 24-р тойрог
  • 13:00
    UEL: Ласк - Тоттенхэм 5-р тойрог
  • 15:00
    UEL: Арсенал - Рапид 5-р тойрог
  • 17:00
    Сегунда лиг плэй-офф тоглолт №5
  • 19:00
    Ла Лиг: Барселона - Эльче 1-р тойрог
  • 21:00
    La Liga Top Moments №4
  • 21:30
    Ла Лиг: Севилья - Барселона 25-р тойрог
  • 23:30
    Түүхэн тоглолт №4: Ньюкасл-Арсенал 2010/11

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:30
    NBA: Л.А Клипперс - Финикс Плэй-Офф Тоглолт №1
  • 11:30
    Жүдо: ДАШТ 2021 Өдөр 8 Шигшээ барилдаан
  • 14:30
    NBA Gametime №142
  • 15:00
    Бөх: Арслан цолны хүндэтгэлийн барилдаан 2019
  • 18:00
    "Man in the middle №2" Баримтат кино
  • 19:00
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Үндэсний бөхийн тойм S1 #12
  • 20:00
    "Бөхийн Ертөнц" нэвтрүүлэг - S3#7
  • 20:30
    PL Netbusters №02
  • 21:00
    NBA Gametime №143
  • 21:30
    NBA: Л.А Клипперс - Финикс Плэй-Офф Тоглолт №2
  • 23:30
    SPS NEWS Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

SPS Fight

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Жүдо ДАШТ 2021 Тойм (Ганцаарчилсан төрөл)
  • 10:00
    UFC 249: Фэргусон-Гэйжи
  • 12:30
    UFC: Жун-Игэ
  • 15:00
    ONE: Warrior's Code
  • 17:00
    ONE: Inside the Matrix III
  • 19:00
    WWE Monday raw 1465
  • 21:00
    ONE Weekly #25
  • 21:30
    UFC: Жун-Игэ Тойм
  • 22:00
    ONE: Big Bang

Сүлд ТВ

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Гуталт муурын адал явдал Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 4-р анги
  • 09:00
    Ром Олон ангит уран сайхны кино 2-р бүлгийн 5-р анги /давталт/
  • 09:50
    Сувд- Ц.Ариунаа
  • 10:55
    Бизнес хөтөч
  • 11:00
    Шуурхай мэдээ
  • 11:30
    Монгол сугалаа шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес хөтөч
  • 13:10
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Содурлан хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Дэлхийн шилдэг уралдаан
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Говьсүмбэр аймгийн баяр наадам-Азарга, Их нас
  • 16:40
    Эдийн засгийн цаг шууд нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Алтан үеийн дуунууд
  • 17:50
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Үрээ морьд үүрсэх үнэрт арлын төвөргөөн
  • 19:00
    Сүлд-2021 3-р шатанд тэнцсэн оролцогчид
  • 19:20
    Ардчилал ба хүний эрх Хэлэлцүүлэг
  • 20:00
    Сүлд үү, Тоо юу / Палау /
  • 20:45
    Бизнес хөтөч
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Мориор амилсан Монгол заяа-О.Алаг-Уул ААУ
  • 22:30
    Ром Олон ангит уран сайхны кино 2-р бүлгийн 6-р анги
  • 23:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Тоглолтын цаг
  • 02:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хувь заяаны тохиол" ОАК 27, 28-р анги
  • 08:15
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 17
  • 09:10
    Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл № 55, 56
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 3-р бүлгийн 77, 78-р анги
  • 10:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 29
  • 12:00
    "Алис" ОАК 3-р анги
  • 13:20
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 69, 70-р анги
  • 15:00
    "Аварга загас" ОАК 7, 8-р анги
  • 17:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Хувь заяаны тохиол" ОАК 29, 30-р анги
  • 19:00
    "Хүнд цохилт" ОАК 3-р бүлгийн 79, 80-р анги
  • 20:10
    "Алис" ОАК 4-р анги
  • 21:40
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 71, 72-р анги
  • 23:40
    "Хүнд цохилт" ОАК 3-р бүлгийн 79, 80-р анги
  • 00:20
    "Алис" ОАК 4-р анги
  • 01:40
    "Арын ордны Ру Игийн хайр" ОАК 71, 72-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    NBA: Юта - Л.А Клипперс Плэй-Офф Тоглолт №3
  • 02:00
    PL: А. Вилла - Брайтон 9-р тойрог
  • 04:00
    NBA: Брүүклин - Милуоки Плэй-Офф Тоглолт №6
  • 06:00
    Ла лиг: Вильярреал - Реал 10-р тойрог
  • 08:00
    NBA Gametime №141
  • 08:30
    NBA (Шууд): Атланта - Милуоки Плэй-Офф Тоглолт №1
  • 11:30
    PL World №07
  • 12:00
    PL: Фүлхэм - Эвертон 9-р тойрог
  • 14:00
    NBA: Л.А Клипперс - Финикс Плэй-Офф Тоглолт №2
  • 16:00
    PL :Тоттенхэм - Ман Сити 9-р тойрог
  • 18:00
    PL: Ньюкасл - Челси 9-р тойрог
  • 20:00
    NBA Gametime №142
  • 20:30
    Европа лигийн тойм №04
  • 21:30
    Аваргуудын лигийн сэтгүүл №03
  • 22:00
    NBA: Атланта - Милуоки Плэй-Офф Тоглолт №1

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Ланяа бичээс" ОАК 3-р анги
  • 09:55
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 10:00
    УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан /шууд/
  • 13:20
    Зарын цаг
  • 13:30
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 13:40
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:10
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 14:40
    Зарын цаг
  • 14:45
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 14:50
    УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан /шууд/
  • 16:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Зарын цаг
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Зарын цаг
  • 18:35
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 18:40
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Улаачдын өрсөлдөөн
  • 20:00
    "Алтан тооно хөгжил" ХХК Пептид танилцуулга
  • 20:10
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Зарын цаг
  • 21:25
    "Нано бальзам" үзүүлж байна
  • 21:30
    "Ланяа бичээс" ОАК 4-р анги
  • 22:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    "Хоньчин Найдан" МУСК

NTN

  • 07:30
    Төрийн дуулал
  • 07:32
    National times news” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:02
    "Эргүүлийн багийнхан" хүүхэлдэйн кино 9-р анги /3+/
  • 08:27
    Зурхай
  • 08:30
    "You+me" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Кино бидний амьдралд
  • 09:30
    “Фү Яаогийн домог” ХОАУСК 5, 6-р анги
  • 11:00
    "National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Тэнгэр заяат хүмүүн нэвтрүүлэг
  • 12:15
    "Ан гөрөө-1" баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:00
    ТВ хөтөлбөр
  • 13:15
    Кино бидний амьдралд
  • 13:30
    Эргүүлийн багийнхан хүүхэлдэйн кино 9-р анги /3+/
  • 13:55
    Найзын яриа
  • 14:00
    "Ан гөрөө-2" баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Гадаадын улс орнууд
  • 15:00
    National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Урлагаар эмчлэхүй
  • 15:40
    Гадаад дууны хит
  • 16:30
    Цэмцгэр хот-Эрүүл ирээдүй /Ногоон байгууламжийн албаны цэцэрлэгч О.Долгормаа/
  • 17:00
    Дэлхийн улс орнууд
  • 17:10
    Кино бидний амьдралд
  • 17:20
    "Баасан гараг" МУСК
  • 18:40
    "Тэнгэр заяат хүмүүн" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    ТВ хөтөлбөр
  • 19:35
    Эргүүлийн багийнхан хүүхэлдэйн кино 9-р анги /3+/
  • 20:00
    "National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    “Фү Яаогийн домог” ХОАУСК 7, 8-р анги
  • 22:48
    Яруу найргийн цаг
  • 23:00
    National times news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    "Хүсэл" МУСК
  • 01:00
    Төрийн дуулал
  • 01:03
    Эфир завсарлав

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Монголын спорт-түүх: 2005 оны лигийн аварга “Хоромхон” баг
  • 08:15
    Адуучин: Дорноговь аймгийн Сайншанд сумаас бэлтгэв
  • 09:10
    Бахархал: Боксын олон улсын хэмжээний мастер О. Батхүү
  • 09:40
    Миний мөрөөдөл: Дэлхийн шатрын холбооны дэд мастер Н.Содбилэгт
  • 10:10
    Уухай: Монгол улсын мэргэн Э. Цогбаяр
  • 10:40
    Бөхийн хууч: Монгол улсын гавьяат дасгалжуулагч, улсын начин Г. Пүрэвочир
  • 11:10
    Спорт хобби: ОУХМ Г. Хосбаяр
  • 11:40
    Эрийн хийморь: Дундговь аймгийн Адаацаг сумаас бэлтгэв
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:40
    “Евро 2004” хөлбөмбөгийн ЕАШТ Грек-Чех хагас шигшээ тоглолт
  • 14:10
    “Евро 2004” хөлбөмбөгийн ЕАШТ Грек-Португал шигшээ тоглолт
  • 15:35
    Redbull- үзүүлж байна “Уулын дугуй” дэлхийн цуврал тэмцээн 2017
  • 16:25
    Бахархал Спортын гимнастикийн мастер Н. Энхбат
  • 17:10
    Дархан мэх: Монгол улс начин Ш. Зоригт
  • 17:35
    Спорт хобби: Үндэсний спорт сонирхогч О. Наранбаатар
  • 18:05
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын заан М. Өсөхбаяр
  • 18:40
    Спорт таны амралтанд: Повер мастер кросс-2019 тэмцээн
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Оддын замнал: Холимог тулаанч Коннор Макгрегор
  • 20:30
    Эрийн хийморь: Монгол улсын манлай уяач Б. Батөлзий
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Монголын спортын түүх
  • 22:15
    Redbull- үзүүлж байна: Элсний волейболын Дэлхийн цуврал тэмцээн
  • 23:05
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 07:00
    Ярих өнцөг
  • 08:00
    Unicorn-нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    УИХ-ын 2021 оны хаврын ээлжит чуулган /шууд/
  • 13:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 13:05
    Ярих өнцөг
  • 14:00
    Гүүр нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 15:00
    УИХ-ын 2021 оны хаврын ээлжит чуулган /шууд/
  • 19:00
    "Төв цэг" онцлох мэдээ /шууд/
  • 19:15
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:35
    Энэ өдөр дэлхийн түүхэнд
  • 19:40
    НДЕГ-аас үзүүлж байна
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    Нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 22:00
    Unicorn-нэвтрүүлэг
  • 23:10
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Аналист экспертийн цаг
  • 00:00
    Ярих өнцөг

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Оскар агаарын бөмбөлгийн нисгэгч” хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 10:35
    12/15 Өсвөр насныханд зориулав “Өглөөний цай”
  • 11:00
    “Эрт нахиалсан сарнай” олон ангит уран сайхны кино 9-р анги
  • 12:10
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 12:20
    “Хайрлаарай” Би хэн бэ..?
  • 13:20
    Хүүхдийн эрх
  • 13:30
    “Миний хүүхдийн дуунууд” Монголын хүүхдийн ордны багш С.Алтан-Уяагийн концерт 1-р хэсэг
  • 14:00
    Гэр бүлийн хичээл: Жинхэнэ аав хүн гэж хэн бэ?
  • 14:15
    “Эх өв” матмал хана
  • 14:45
    “Үлгэрийн цаг” Гэрэлтдэг бяслаг
  • 15:00
    Мөрөөдөлд хүргэсэн зам минь
  • 16:30
    “Чин сэтгэл” /Эрдмийн өглөг/ Нийслэлийн Хан-Уул дүүргийн 118-р сургуулийн багш А.Ганчимэг
  • 16:45
    Хүүхдийн эрх
  • 16:55
    120/80 Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг “Бөөр”
  • 17:25
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 17:35
    Гандаа нь үгүй цэнхэр дурдан алчуур
  • 18:05
    “Дөрвөн урилга” Дорноговь аймгаас бэлтгэв
  • 19:35
    “Бүлтээхэй дэлдээхэй хоёр” хүүхэлдэйн жүжиг /шинэ/
  • 19:50
    “Эрт нахиалсан сарнай” олон ангит уран сайхны кино 10-р анги
  • 21:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

VI/2420:30

MovieBox

"Галактикийн хамгаалагчид (Guardians of the Galaxy)" УСК

VI/2400:00

Central TV

Эфир завсарласан

VI/2422:50

MovieBox

"Тулаанч (The Fighter)" УСК